• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Ubiquiti

Ubiquiti producten koopt u bij de grootste leverancier van Ubiquiti in Nederland. Wij geven een 30 dagen niet goed geld terug garantie op alle Ubiquiti producten. Bent u reseller? Meld u dan aan als reseller bij KommaGo voor speciale prijzen.

Advies? Bel: 030 669 1222
233 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5
Ubiquiti AmpliFi HD Router image

Ubiquiti AmpliFi HD Router

 

  • Dual band WiFi Mesh router
  • Bereik: 1800m2, Signaalsterkte: 26dBm
  • Aantal radio's: 6, MIMO chains: 18

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 156,09 incl. btw
€ 129,00 excl. btw
156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti airMAX MiMo antenne image

Ubiquiti airMAX MiMo antenne

16 dBi 120 graden Dual Omni Wi-Fi 5 GHz

  • ​2 x RP-SMA aansluiting
  • Versterking: 16dBi
  • 5GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 83,49 incl. btw
€ 69,00 excl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Point image

Ubiquiti AmpliFi HD Mesh Point

 

  • Vergroot bereik Ubiquiti AmpliFi HD
  • Elimineert dode zones​
  • Direct in stopcontact

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 135,00 incl. btw
€ 111,57 excl. btw
135 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Switch XG 6POE image

Ubiquiti UniFi Switch XG 6POE

6-poorts 10 Gigabit Switch PoE++

  • 4x 10 Gigabit LAN met PoE++
  •  2x SFP+
  • PoE-budget: 240 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 688,49 incl. btw
€ 569,00 excl. btw
688.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Dimmer Switch image

Ubiquiti UniFi Dimmer Switch

 

  • Schakelaar voor UniFi LED-panelen
  • Verlichting dimmen of in- en uitschakelen
  • Gevoed door 802.3af PoE 

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 168,19 incl. btw
€ 139,00 excl. btw
168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi LED Panel image

Ubiquiti UniFi LED Panel

2-pack

  • Gevoed door 802.3at PoE+ 
  • Beheer via netwerk of app
  • Levensduur: 50.000 branduren

Bel voor levertijd

€ 301,29 incl. btw
€ 249,00 excl. btw
301.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeSwitch 10X image

Ubiquiti EdgeSwitch 10X

8x LAN + 2x SFP

  • 8x Gigabit LAN-poort (1x PoE out)
  • 2x Gigabit SFP-poort
  • PoE-budget: 15W

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 131,89 incl. btw
€ 109,00 excl. btw
131.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 image

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2

Rackmount Kit

  • Rackmount voor Cloud Key Gen2 (Plus)
  • Uitsparing voor display
  • RJ45 Ethernetaansluiting

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 151,25 incl. btw
€ 125,00 excl. btw
151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi Instant Router image

Ubiquiti AmpliFi Instant Router

Compacte WiFi Mesh Router

  • Geschikt voor woningen en kleine kantoren
  • Hoog zendvermogen tot 22dBm/150mW
  • WiFi snelheid: 300Mbp/s + 867Mbp/s

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 156,09 incl. btw
€ 129,00 excl. btw
156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeRouter 12 image

Ubiquiti EdgeRouter 12

10-poorts Gigabit Router + 2 SFP poorten

  • 10 Gigabit LAN + 2 SFP
  • Quad-core 1 GHz processor
  • 1 GB werkgeheugen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 272,25 incl. btw
€ 225,00 excl. btw
272.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti POE-48-24W-G 5-pack image

Ubiquiti POE-48-24W-G 5-pack

Passieve Gigabit 48V 0,5A PoE injectors

  • 10/100/1000 Passieve 48V PoE injectoren
  • Vermogen: 24W (48v 0,5A)
  • Geschikt voor o.a. UAP-AC-Pro

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 90,75 incl. btw
€ 75,00 excl. btw
90.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi UAP NanoHD 3-pack image

Ubiquiti UniFi UAP NanoHD 3-pack

Wireless-AC Wave 2 access points

  • 300 + 1733 Mbps Wireless-AC WiFi
  • Zendvermogen 2,4GHz: 23dBm/200mW
  • Zendvermogen 5GHz: 26dBm/400mW

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 519,09 incl. btw
€ 429,00 excl. btw
519.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeSwitch 10XP image

Ubiquiti EdgeSwitch 10XP

8x LAN PoE Switch + 2x SFP

  • 8x Gigabit LAN-poort met PoE
  • 2x Gigabit SFP-poort
  • PoE-budget: 120W

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 139,15 incl. btw
€ 115,00 excl. btw
139.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi In-Wall HD image

Ubiquiti UniFi In-Wall HD

Wireless-AC Wave 2 access point

  • Access point voor montage in muur
  • Doorvoersnelheid: 300 + 1733 Mbps
  • 5 Gigabit Ethernetpoorten

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 187,55 incl. btw
€ 155,00 excl. btw
187.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti LiteBeam AC Gen2  image

Ubiquiti LiteBeam AC Gen2

Point to Point set (23dBi)

  • Zendvermogen: 24dBm (250mW)
  • 2x2 MIMO
  • Gain: 23dBi

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 151,25 incl. btw
€ 125,00 excl. btw
151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti AmpliFi Instant image

Ubiquiti AmpliFi Instant

WiFi Mesh Router + 1 Mesh Point

  • Geschikt voor woningen en kleine kantoren
  • Hoog zendvermogen tot 22dBm/150mW
  • WiFi snelheid: 300Mbp/s + 867Mbp/s

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 228,69 incl. btw
€ 189,00 excl. btw
228.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeSwitch 16 XP image

Ubiquiti EdgeSwitch 16 XP

16 poorts Gigabit switch PoE (24V/48V passief)

  • 16x Gigabit LAN met PoE
  • PoE budget: 300 Watt
  • 24V/48V Passieve PoE

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 429,55 incl. btw
€ 355,00 excl. btw
429.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeSwitch 8 XP image

Ubiquiti EdgeSwitch 8 XP

8 poorts Gigabit switch PoE (24V/48V passief)

  • ​8x Gigabit LAN met PoE
  • PoE budget: 150 Watt
  • 24V/48V Passieve PoE

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 192,39 incl. btw
€ 159,00 excl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeSwitch 5 XP image

Ubiquiti EdgeSwitch 5 XP

5 poorts Gigabit switch PoE (24V passief)

  • 5x Gigabit LAN met PoE
  • PoE budget: 60 Watt
  • 24V passieve PoE

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 95,59 incl. btw
€ 79,00 excl. btw
95.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi LED Panel image

Ubiquiti UniFi LED Panel

 

  • Gevoed door 802.3at PoE+ 
  • Beheer via het netwerk of via app
  • Levensduur: 50.000 branduren

Bel voor levertijd

€ 168,19 incl. btw
€ 139,00 excl. btw
168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus image

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Hybrid Cloud Device Management

  • Beheer netwerk- en videoapparatuur centraal
  • Te benaderen via browser of app
  • PoE gevoed (802.3af)

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 252,89 incl. btw
€ 209,00 excl. btw
252.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 image

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2

Hybrid Cloud Device Management

  • Beheer netwerkapparatuur centraal
  • Te benaderen via browser of app
  • PoE gevoed (802.3af)

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 216,59 incl. btw
€ 179,00 excl. btw
216.59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti NanoStation AC 2-pack image

Ubiquiti NanoStation AC 2-pack

Outdoor 5 GHz Access Points 16 dBi

  • Doorvoersnelheid: 450 Mbps
  • 802.11ac
  • 5GHz

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 260,15 incl. btw
€ 215,00 excl. btw
260.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti PowerBeam 2AC 400 Duopack image

Ubiquiti PowerBeam 2AC 400 Duopack

2x outdoor 2,4 GHz access point (18 dBi)

  • Doorvoersnelheid: 330+ Mbps​
  • Versterking: 18dBi
  • Werkt op de 2.4GHz frequentie

Bel voor levertijd

€ 235,95 incl. btw
€ 195,00 excl. btw
235.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti PowerBeam 2AC 400mm image

Ubiquiti PowerBeam 2AC 400mm

outdoor 2,4 GHz access point (18 dBi)

  • Doorvoersnelheid: 330+ Mbps
  • Versterking: 18dBi
  • Werkt op de 2.4GHz frequentie

Bel voor levertijd

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00 excl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi XG Access Point image

Ubiquiti UniFi XG Access Point

Quad-Radio 802.11ac Wave 2

  • 800 + 2x 1733 Mbps Wireless-AC WiFi
  • 1x Gigabit LAN en 1x 10 Gigabit LAN
  • 316 mW zendvermogen

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 768,35 incl. btw
€ 635,00 excl. btw
768.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti U-POE-af Gigabit PoE injector image

Ubiquiti U-POE-af Gigabit PoE injector

802.3af compatible (max. 24W)

  • 10/100/1000 Gigabit 802.3af PoE-injector
  • Vermogen: 24W (802.3af)
  • Universele Gigabit 802.3af injector

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 18,15 incl. btw
€ 15,00 excl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2 image

Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2

Duo-pack

  • Doorvoersnelheid: 450 Mbps
  • 24 dBm (250mW) zendvermogen
  • 25 dBi antenne

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 272,25 incl. btw
€ 225,00 excl. btw
272.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti NanoBeam M5 bundel image

Ubiquiti NanoBeam M5 bundel

5GHz Point to Point (19dBi)

  • Doorvoersnelheid: 150 Mbps
  • 26 dBm zendvermogen
  • 19 dBi antenne

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 187,55 incl. btw
€ 155,00 excl. btw
187.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti Powerbeam AC Gen2 2-pack image

Ubiquiti Powerbeam AC Gen2 2-pack

outdoor 5 GHz gigabit access point (27dBi)

  • Doorvoersnelheid: 450+ Mbps
  • Versterking: 22 dBi
  • Werkt op de 5 GHz frequentie

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

€ 240,79 incl. btw
€ 199,00 excl. btw
240.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Security Gateway XG image

Ubiquiti UniFi Security Gateway XG

Gateway Router

  • 8 10 Gigabit SFP+ poorten
  • Met geavanceerde firewall
  • Ingebouwd LCD touchscreen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.559,15 incl. btw
€ 2.115,00 excl. btw
2559.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi UAP NanoHD 5-Pack image

Ubiquiti UniFi UAP NanoHD 5-Pack

Wireless-AC Wave 2 access point

  • 300 + 1733 Mbps Wireless-AC WiFi
  • Zendvermogen 2,4GHz: 23dBm/200mW
  • Zendvermogen 5GHz: 26dBm/400mW

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 877,25 incl. btw
€ 725,00 excl. btw
877.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2 image

Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2

outdoor 5GHz access point (25dBi)

  • Doorvoersnelheid: 450 Mbps
  • 24 dBm (250mW) zendvermogen
  • 25 dBi antenne

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 139,15 incl. btw
€ 115,00 excl. btw
139.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi UAP NanoHD image

Ubiquiti UniFi UAP NanoHD

Wireless-AC Wave 2 access point

  • 300 + 1733 Mbps Wireless-AC WiFi
  • Zendvermogen 2,4Ghz: 23dBm/200mW
  • Zendvermogen 5Ghz: 26dBm/400mW

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 175,45 incl. btw
€ 145,00 excl. btw
175.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti SFP Transceiver Module image

Ubiquiti SFP Transceiver Module

SFP naar RJ45

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP-poort
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Kabelafstand: 100 m

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 22,99 incl. btw
€ 19,00 excl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti EdgeRouter 6P image

Ubiquiti EdgeRouter 6P

 

  • 5 Gigabit LAN met PoE (24V passief), 1 SFP
  • Quad-core 1 GHz processor
  • 1 GB werkgeheugen

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 248,05 incl. btw
€ 205,00 excl. btw
248.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310/1510nm

Vandaag besteld, woensdag in huis

€ 211,75 incl. btw
€ 175,00 excl. btw
211.75 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi XG Server image

Ubiquiti UniFi XG Server

10G UniFi Application Server

  • Applicatieserver voor UniFi-apparatuur
  • 2x 10 Gigabit Ethernetpoorten
  • 2x 2TB Hard Drives

Bel voor levertijd

€ 2.014,65 incl. btw
€ 1.665,00 excl. btw
2014.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
233 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie