Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
Product Image 0
Product Image 1
Product Image 2
Product Image 3
Product Image 4
Product Image 5
Product Image 6
Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
11-poorts Dual-WAN Gigabit router met SFP+
De Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro is de perfecte basis voor uw UniFi netwerk. De 11-poorts dual-WAN switch heeft 9 Gigabit RJ-45 poorten (8x LAN, 1x WAN) en 2 10G SFP+ poorten (1x LAN 1x WAN) en bevat ook een HDD-bay. De UDM-Pro is voorzien van UniFi Controller software én UniFi Protect software.

345,00 excl. btw
417,45 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews

Downloads

Accessoires


Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro

Eigenschappen UniFi Dream Machine Pro

8x Gigabit LAN-poorten met 10G SFP+
Dual-WAN: 10G SFP+ en 1G RJ45
Beheer via UniFi Network Controller
Bluetooth voor eenvoudige setup via UniFi app
UniFi Protect NVR ingebouwd (excl. 3.5"/2.5" HDD)
1.3" Touchscreen met informatie over de status
Met IPv6 en VoIP-ondersteuning
IPS/IDS en DPI mogelijkheden
Snelle 1.7 GHz quad-core processor
Rackmountable (1U)

Krachtige dual-WAN router en security gateway

Met de Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro voorziet u uw organisatie van een krachtige dual-WAN router en security gateway. Deze is aan te sluiten op zowel glasvezel (10G SFP+) als ethernet (1G RJ45), wat u indien nodig kunt gebruiken als failover netwerkverbinding. Op de acht Gigabit LAN-poorten en de 10G SFP+ poort sluit u de gewenste apparatuur aan. En bent u benieuwd naar de actuele status van de Dream Machine, dan bekijkt u deze op het geïntegreerde 1.3" touchscreen.

Beheer via UniFi Network Controller

U beheert de Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro via UniFi Network Controller software. Binnen deze centrale beheeromgeving in de cloud configureert u uw UniFi router en beheert uw aangesloten UniFi apparatuur zoals access points. De apparaten worden overzichtelijk weergegeven en u kunt met de software updates uitvoeren of configuraties aanpassen. Voor de UniFi Controller software hoeft u niets te betalen en zijn geen licenties benodigd.

Ondersteunt UniFi camerabeveiliging

Het is mogelijk om uw UniFi IP-camera's op de router aan te sluiten. Plaatst u een harde schijf (3.5"/2.5" HDD) in het HDD-slot, dan kunnen de camerabeelden direct worden opgeslagen. De UDM-Pro is uitgerust met UniFi Protect software, zodat u uw camera's op afstand kunt beheren. Bekijk de opnames live of achteraf via de cloud in uw webbrowser of via de UniFi Protect app op uw smartphone. De timelapse functie laat u door de opnames scrollen, zodat u snel bij het juiste moment terechtkomt en de beelden kunt bekijken.

Installatie en montage

De Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro is een rackmountable gateway (1U) die u in een serverkast kunt plaatsen. De UDM-Pro is voorzien van Bluetooth connectiviteit, waardoor u de gateway via de UniFi Controller app eenvoudig kunt configureren.

Verschillen tussen UDM-Pro en UDM

U bekijkt nu de Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro. Zoals u in onderstaande vergelijking kunt zien, verschilt deze router op meerdere vlakken van de Ubiquiti UniFi Dream Machine.

Ubiquiti UniFi Dream Machine

  • Desktop model

  • Geschikt voor kleinzakelijk gebruik en thuisnetwerken

  • Met ingebouwde Cloud Key Gen2(AP controller)

  • Zonder HDD slot

  • Ingebouwd UAP-nanoHD access point

  • Geen glasvezel

  • Zonder display

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro

  • Rackmount model

  • Geschikt voor organisaties met een 19" patchkast

  • Ingebouwde Cloud Key Gen2 Plus(AP controller + NVR met UniFi protect)

  • Met HDD slot

  • Stuurt alleen externe access points aan

  • 2x 10G SFP+ poort (1x LAN 1x WAN)

  • Met touchscreen voor statusinformatie

Inhoud verpakking

  • Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro
  • Handleiding

Product Details


LAN poorten

Meer dan 8 LAN poorten

WAN poorten

2x WAN

WiFi standaard

Geen Wi-Fi

Artikelnummer

UDM-Pro

Merk

Ubiquiti

EAN

817882027373

2,4 GHz snelheid

Geen 2;4 GHz WiFi

5 GHz snelheid

Geen 5 GHz WiFi

4G ondersteuning

Nee

VPN ondersteuning

Ja; Auto VPN via beheersoftware

VPN tunnels

Onbeperkt

USB poorten

Geen

Firewall

Ja; basis

Loadbalancing

Ja

PoE Output

Nee

QoS

Ja

VLAN

Ja

SFP poorten

Ja; meerdere poorten

Met SFP module

Nee

Aantal units

1-pack

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen


Ubiquiti zelf biedt beperkte informatie als het gaat om compatibiliteit. In onze ervaring zijn de Western Digital Purple harde schijven bij uitstek geschikt voor het opslaan van camerabeelden. 
De UDM-Pro werkt met SFP en SFP+, maar doordat de USW-16-PoE Gen2 alleen werkt op SFP dient u een SFP module aan beide kanten te gebruiken. Hiervoor kunt u de volgende 2 pack gebruiken: UF-MM-1G-SFP
Deze modules kunt u met elkaar verbinden via een OM3 kabel, zie bijvoorbeeld: RL9600


Snel

Snel, goede service na defect onderdeel. Duidelijke communicatie

Geschreven door Trusted Shops

Topapparaat voor veeleisende gebruikers

Als “prosumer” word ik behoorlijk blij van dit apparaat. De vele opties en vooral de kwaliteit van deze router maken hem een genot om mee te werken. Dankzij de udm pro kan ik mijn netwerk precies inrichten zoals ik dat wil.

Geschreven door Trusted Shops

Goed toestel, alleen wordt het wel heel warm.

Goed toestel, alleen wordt het wel heel warm.

Geschreven door Trusted Shops
Pagina 1 van 2

Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro

345,00 excl. btw
417,45 incl. btw