Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Bekabeling
Positie
Naam
Prijs
12 Per pagina
24 Per pagina
36 Per pagina
Prijs
Vezel
9/125µm OS1
(10)
9/125µm OS2
(19)
50/125µm OM2
(15)
50/125µm OM3
(60)
Type kabel
FTP Cat5e
(12)
FTP Cat6
(1)
FTP Cat6a
(2)
FTP Cat6a Slimline
(54)
PoE Standaard
802.3at (PoE+)
(1)
Passief 24V - 50V
(1)
Lengte
1 meter
(1)
1;5 meter
(1)
2 meter
(4)
3 meter
(5)
Singlemode of multimode
Singlemode
(37)
Multimode
(42)
Single en multimode
(1)
n.v.t.
(14)
Poorten
8 poorten
(1)
24 poorten
(3)
Snelheid SFP
1000 MB
(2)
Connectoren
LC - LC
(45)
SFP+ naar SFP+
(4)
4x LC - 4x LC
(55)
8x LC - 8x LC
(20)
Indoor
0
(1)
Lengte
0;25 meter
(6)
0;5 meter
(30)
1 meter
(31)
1;5 meter
(31)
LAN aansluiting
Gigabit (1 GE)
(1)
Gigabit
(1)
Type verloop
RP-SMA-male naar N-male
(4)
SMA-male - SMA-female
(8)
SMA-male naar SMA-male
(2)
N-male naar SMA-female
(2)
Connectortype
LC
(74)
SC
(2)
Koper (RJ45)
(9)
Koper (patchkabel)
(6)
Sneldheid LAN
10/100/1000
(2)
Lengte
0;5 meter
(6)
1 meter
(14)
1;5 meter
(11)
2 meter
(15)
Outdoor
0
(1)
Kleur
Zwart
(40)
Ivoor
(25)
Rood
(30)
Groen
(29)
Inclusief verloopstukjes
RP-SMA + RP-TNC
(1)
RP-SMA-male
(1)
Nee
(22)
Aantal vezels
1 - Simplex
(7)
2 - Duplex
(66)
4
(2)
8
(1)
Duplex of simplex
Duplex
(171)
Type kabel
RF195
(1)
HDF200
(3)
HDF400 (Low-loss)
(2)
H155
(3)
Equivalent
0
(58)
1
(39)
Merk
ACT
(656)
ALFA Network
(6)
Aruba Networks
(25)
Assmann
(2)
Levertijd
Vandaag besteld, morgen verzonden
(403)
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
(448)
Bel voor levertijd
(12)

863 producten

Pagina 1 van 36