Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Ubiquiti UniFi UXG Pro
Product Image 0
Product Image 1
Ubiquiti UniFi UXG Pro
Next-generation Gateway Pro
De Ubiquiti UniFi Next-generation Gateway Pro is een security gateway met geavanceerde firewall voor middelgrote tot grote netwerkomgevingen. De gateway router biedt een uiterst veilige en stabiele netwerkverbinding en is uitgerust met 2x WAN (RJ45 en SFP+) en 2x LAN (RJ45 en SFP+).

444,68 excl. btw
538,06 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews

Accessoires


Ubiquiti UniFi UXG Pro

Eigenschappen Ubiquiti UniFi Next-generation Gateway Pro (UXG-Pro)

Gateway router met zeer hoge capaciteit
Voor middelgrote tot grotere netwerkomgevingen
1.7 GHz quad-core processor
2x WAN-poorten (1x RJ45 en 1x SFP+) met failover
2x LAN-poorten (1x RJ45 en 1x SFP+)
SmartPower uitgang (125VAC/2A) voor extern modem
Met uitgebreide firewallfuncties (DPI, IPS/IDS)
VLAN ondersteuning
Layer 3 functies
Rackmountable

Ubiquiti UniFi Security Gateway

De Ubiquiti UXG-Pro is een professionele dual-WAN security gateway met geavanceerde firewall voor middelgrote tot grote netwerken. Deze complete netwerk security oplossing beschermt uw netwerk met features als deep packet inspection (DPI), intrusion detection en prevention systems (IDS/IPS) en een uitgebreide firewall configuratie.

De UXG-Pro wordt beheerd via de UniFi controller software, wat interessant is voor IT-organisaties die ook andere Ubiquiti hardware (zoals switches en acccess points) via UniFi willen beheren. Hiermee onderscheidt deze unit zich van de UniFi Dream Machine gateways, die alleen te beheren zijn via een ingebouwde controller. Voor beheer op afstand kan de UXG-Pro eventueel gecombineerd worden met een Cloud Key Gen2 Plus.

Aansluitingen

De gateway router heeft 2 WAN-poorten (RJ45 en SFP+) met failover ondersteuning en 2 LAN-poorten (RJ45 en SFP+) met voldoende bandbreedtecapaciteit voor veeleisende netwerkapplicaties. Dankzij de geavanceerde hardware en software beschikt u over een veilige, snelle en zeer stabiele internetverbinding. Met de Ubiquiti UXG-Pro is tevens een VPN-verbinding tussen 2 netwerken te realiseren, om bijvoorbeeld thuis of bij een klant veilig toegang te krijgen tot het bedrijfsnetwerk.

VLAN en QoS

De UniFi Security Gateway biedt VLAN ondersteuning zodat u gescheiden netwerken kunt creëren, bijvoorbeeld voor verschillende afdelingen binnen uw bedrijf. Om telefoongesprekken en videostreams altijd soepel te laten verlopen past de UniFi Security Quality of Service (QoS) toe. Met QoS geeft de router automatisch voorrang aan voice- en videoverkeer, waardoor u geen last heeft van trage video's of haperende gesprekken.

Processor en geheugen

Om de vele gelijktijdige connecties en hoeveelheid data te verwerken is de Ubiquiti UXG-Pro uitgerust met een snelle 1,7 GHz quad-core processor. Hierdoor is de doorvoersnelheid ook nog hoog wanneer gebruik wordt gemaakt van functies als QoS en DPI. De UXG-Pro beschikt daarnaast over 2GB DDR3 geheugen en over 4 GB aan flashgeheugen voor configuraties en firmware.

UniFi Controller software

Zoals eerder vermeld, wordt de Ubiquiti UXG-Pro beheerd en geconfigureerd via de UniFi Controller. Met deze software is al uw Ubiquiti hardware (zoals switches en access points) in één oogopslag zichtbaar en op elkaar af te stemmen. U kunt zelfs meerdere locaties tegelijk beheren. De software biedt verschillende monitoring- en analysetools om uw netwerk altijd op een overzichtelijke manier in de gaten te kunnen houden.

Inhoud verpakking

  • Ubiquiti UXG-Pro
  • Voedingsadapter
  • Handleiding

Product Details


1 - Aantal LAN poorten

6349.000000

WiFi Standaard

Geen WiFi

WAN poorten

2x WAN

Artikelnummer

UXG-Pro

Merk

Ubiquiti

EAN

810010073525

4G ondersteuning

Nee

Aantal producten

1-pack

Firewall

Ja; uitgebreid

Met SFP module

No

PoE

Nee

QoS

Yes

SFP poorten

Ja; meerdere poorten

Snelheid 2,4 GHz

Geen 2;4 GHz WiFi

Snelheid 5 GHz

Geen 5 GHz WiFi

USB poorten

Geen

VLAN ondersteuning

Yes

VPN ondersteuning

Ja; PPTP; IPsec; OpenVPN

VPN tunnels

Onbeperkt

loadbalancing

No

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

Accessoires

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

Multimode | LC-connector | Golflengte: 850nm
40,44 excl. btw
48,93 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ubiquiti Singlemode SFP+ Module

Ubiquiti Singlemode SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

Singlemode | LC-connector | Golflengte: 1310nm
86,59 excl. btw
104,77 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ubiquiti FiberCable UDC-1

Ubiquiti FiberCable UDC-1

Direct Attach Copper Cable, 10G SFP+, 1 meter

SFP+ naar SFP+ | Snelheid: 10 Gigabit | Lengte: 1 meter
21,16 excl. btw
25,60 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Hybrid Cloud Device Management

Beheer netwerk- en videoapparatuur centraal | Te benaderen via browser of app | PoE gevoed (802.3af)
204,94 excl. btw
247,98 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ubiquiti FiberCable UDC-3

Ubiquiti FiberCable UDC-3

DAC, Direct Attach Copper Cable, 10G SFP+, 3 meter

SFP+ naar SFP+ | ​Snelheid: 10 Gigabit | Lengte: 3 meter
29,74 excl. btw
35,99 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ubiquiti FiberCable UDC-2

Ubiquiti FiberCable UDC-2

DAC, Direct Attach Copper Cable, 10G SFP+, 2 meter

SFP+ naar SFP+ | ​Snelheid: 10 Gigabit | Lengte: 2 meter
25,63 excl. btw
31,01 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ubiquiti UniFi USW Enterprise 8 PoE

Ubiquiti UniFi USW Enterprise 8 PoE

8 Poorts L3 Managed PoE+ Switch

8x Gigabit LAN met PoE+ | 8x 2.5 Gigabit LAN met PoE+, 2x SFP+ | PoE-budget: 120 Watt
431,55 excl. btw
522,18 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Ubiquiti Unifi U6-Pro

Ubiquiti Unifi U6-Pro

Indoor 4x4 WiFi 6 Access Point

WiFi-snelheid: 574 + 4800 Mbps | 1x Gigabit LAN | Beheer via UniFi Controller software
141,67 excl. btw
171,42 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Glasvezel SC BiDi WAN SFP Module

Glasvezel SC BiDi WAN SFP Module

TX 1310 nm - RX 1550 nm

Singlemode | SC-connector | Golflengte: 1310nm
29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
5 Jaar CarePack UXG-Pro (1x)

5 Jaar CarePack UXG-Pro (1x)

Lange hardwaregarantie van 5 jaar | Professionele 8x5 support | Vervangend product bij defect
95,00 excl. btw
114,95 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis

Ubiquiti UniFi UXG Pro

444,68 excl. btw
538,06 incl. btw