• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk
Montagemateriaal
In deze categorie vind u ons montagemateriaal zoals krimptangen en connectoren, van UTP pluggen tot aan antenne connectoren. Weet u niet precies welke connector u nodig heeft? Bel onze experts op telefoonnummer 030 669 1222 voor advies.

Advies? Bel: 030 669 1222
34 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
RJ-45 connector image

RJ-45 connector

  • ​8 polige modulaire connector
  • Transparant
  • Kunststof

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

0.5 EUR
€ 0,50 incl. btw
€ 0,41 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
Krimptang met ratel image

Krimptang met ratel

voor RJ-45 en RJ-11

  • Met ratel-functie
  • Geschikt voor RJ-45
  • Geschikt voor RJ-11

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

29 EUR
€ 29,00 incl. btw
€ 23,97 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
Draytek 19" Rackmount plate image

Draytek 19" Rackmount plate

  • Geschikt voor 19'' serverkast
  • Rackmountable
  • Geschikt voor diverse type's

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

39 EUR
€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
LSA Punchdown tool image

LSA Punchdown tool


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

15 EUR
€ 15,00 incl. btw
€ 12,40 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Koppelstuk image

UTP Koppelstuk

voor RJ45 kabels


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

5 EUR
€ 5,00 incl. btw
€ 4,13 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
UTP splitter image

UTP splitter

dupliceert 8 aders naar beide aansluitingen

  • Deel 1 kabel naar 2 aansluitingen
  • Dupliceert 8 aders

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

15 EUR
€ 15,00 incl. btw
€ 12,40 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
USB 2.0 verlengkabel image

USB 2.0 verlengkabel

USB A male - USB A female 0.5 meter zwart


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

9.95 EUR
€ 9,95 incl. btw
€ 8,22 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
USB 2.0 verlengkabel image

USB 2.0 verlengkabel

USB A male - USB A female 1,8 m


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

12 EUR
€ 12,00 incl. btw
€ 9,92 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
USB 2.0 verlengkabel image

USB 2.0 verlengkabel

USB A male - USB A female zwart 3 meter


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

12 EUR
€ 12,00 incl. btw
€ 9,92 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
Alcatel-Lucent AP1101 image

Alcatel-Lucent AP1101

Muur/plafondbeugel


Levertijd 4 tot 7 werkdagen

35.09 EUR
€ 35,09 incl. btw
€ 29,00 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

MM 300m 850nm Dual LC Duplex

  • ​Afstand 300m
  • ​Golflengte 850nm
  • ​LC-connector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

59 EUR
€ 59,00 incl. btw
€ 48,76 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex

  • ​Afstand 550m
  • ​Golflengte 850nm
  • ​Dual LC-connector

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

25 EUR
€ 25,00 incl. btw
€ 20,66 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP naar RJ45 image

MikroTik SFP naar RJ45

Gigabit module

  • ​Data Rate 1,25 Gbps
  • ​RJ45 Connector
  • ​Afstand 100m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

39 EUR
€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik Pair of SFP LC module image

MikroTik Pair of SFP LC module

S-35LC20D + S-53LC20D LC

  • 2x 1.25G Single Mode SFP modules
  • Voor 20km
  • Met LC-connector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

99 EUR
€ 99,00 incl. btw
€ 81,82 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • ​Maximale afstand 10 km
  • ​Golflengte 1310nm
  • ​Dual LC-connector

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

149 EUR
€ 149,00 incl. btw
€ 123,14 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii verloopstekker image

Canopii verloopstekker

van N(female) naar TNC(female)

  • ​N (female)
  • TNC (female)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

8.77 EUR
€ 8,77 incl. btw
€ 7,25 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
Kunststof RJ-12 connector image

Kunststof RJ-12 connector

25 stuks

  • Kunststof
  • ​8 polige modulaire connector 
  • Transparant

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

9 EUR
€ 9,00 incl. btw
€ 7,44 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius 12v/24v PoE-injector image

EnGenius 12v/24v PoE-injector

tbv ENS202EXT en ENS500EXT

  • 10/100 Mbp/s Passieve PoE injector
  • Geschikt voor 12v of ​24v DC input
  • Geschikt voor o.a. ENS202EXT

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

19 EUR
€ 19,00 incl. btw
€ 15,70 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius Stroomadapter image

EnGenius Stroomadapter

EPE1212A

  • ​24volt
  • Input 220v
  • Voor Engenius EPE1212 en EPE24R

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

35 EUR
€ 35,00 incl. btw
€ 28,93 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii verloopstekker image

Canopii verloopstekker

RP-TNC(male) naar Coax RG213 (HDF400)

  • RP-TNC (Male)
  • Coax RG213

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

12 EUR
€ 12,00 incl. btw
€ 9,92 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
RJ-45 connector metaal image

RJ-45 connector metaal

  • Pinning: 8/8 (van 8 pin naar 8 pin)
  • ​Ideaal voor FTP-kabels
  • ​CAT5 (100Mbit/s)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

1 EUR
€ 1,00 incl. btw
€ 0,83 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
Verloopstekker image

Verloopstekker

van N(female) naar RP-TNC(male)

  • N (female)
  • RP-TNC (male)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

12 EUR
€ 12,00 incl. btw
€ 9,92 excl. btw
 Toevoegen aan vergelijking
34 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie