• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

SFP-modules


Advies? Bel: 030 669 1222
38 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
SFP Module voor Linksys image

SFP Module voor Linksys

Equivalent: Linksys MGBSX1

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 121,00 incl. btw
€ 100,00  excl. btw 121 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP Procurve J4859C

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,00 incl. btw
€ 48,76  excl. btw 59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • Golflengte 1310nm
  • Set van 20 stuks (2x10)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.028,50 incl. btw
€ 850,00  excl. btw 1028.5 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 113,74 incl. btw
€ 94,00  excl. btw 113.74 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module  image

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (20-pack)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 200,86 incl. btw
€ 166,00  excl. btw 200.86 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module  image

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23  excl. btw 39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM321B SFP image

TP-LINK TL-SM321B SFP

 

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,01 incl. btw
€ 28,93  excl. btw 35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM321A SFP image

TP-LINK TL-SM321A SFP

Singlemode

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 54,00 incl. btw
€ 44,63  excl. btw 54 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LS SFP image

TP-LINK TL-SM311LS SFP

 

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,01 incl. btw
€ 28,93  excl. btw 35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Netgear image

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM732F

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Linksys image

SFP Module voor Linksys

Equivalent: Linksys MGBLX1

  • Singlemode
  • LC connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Netgear image

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM731F

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP Procurve J4858C

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI Networks 1000Base-LX SFP image

KTI Networks 1000Base-LX SFP

Single Mode SFP module

  • Singlemode
  • LC Duplex connector
  • Golflengte: 1030nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 71,39 incl. btw
€ 59,00  excl. btw 71.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM761

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 119,00 incl. btw
€ 98,35  excl. btw 119 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM762

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 129,00 incl. btw
€ 106,61  excl. btw 129 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI Networks 1000Base-SX SFP image

KTI Networks 1000Base-SX SFP

Multimode SFP module

  • Multimode
  • LC Duplex connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00  excl. btw 59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LM image

TP-LINK TL-SM311LM

SFP Multimode module

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 45,00 incl. btw
€ 37,19  excl. btw 45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

MM 300m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02  excl. btw 69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

  • ​Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23  excl. btw 39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 25,00 incl. btw
€ 20,66  excl. btw 25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP naar RJ45 image

MikroTik SFP naar RJ45

Gigabit module

  • ​Data Rate 1,25 Gbps
  • ​RJ45 Connector
  • ​Afstand 100m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23  excl. btw 39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 149,00 incl. btw
€ 123,14  excl. btw 149 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP Transceiver 1000base image

KTI SFP Transceiver 1000base

module Multimode SX LC-Duplex (550m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Afstand: 550m

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 79,00 incl. btw
€ 65,29  excl. btw 79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Singlemode (10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 677,60 incl. btw
€ 560,00  excl. btw 677.6 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Multimode (300m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 399,00 incl. btw
€ 329,75  excl. btw 399 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP Transceiver module image

KTI SFP Transceiver module

Singlemode LC-Duplex (30km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Fast Ethernet

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 79,00 incl. btw
€ 65,29  excl. btw 79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel SFP-SX-D Module image

Zyxel SFP-SX-D Module

Multimode (550m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
38 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie