Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

SFP Module voor HP / Aruba
Product Image 0
SFP Module voor HP / Aruba
Equivalent: HP J4859C/J4859D
Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP-module is speciaal gecodeerd voor HP en is het equivalent voor de HP Procurve J4859C. De SFP module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


SFP Module voor HP / Aruba

Eigenschappen SFP Module voor HP (Equivalent: HP Procurve J4859C)

Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

SFP
HP
Fiber
Singlemode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
0 °C
70 °C
Nee

Product Details


Singlemode of multimode

Singlemode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Ja

Artikelnummer

SFP0001

Merk

KommaGo

EAN

8716065011982

SFP-type

SFP

Overdrachtssnelheid

1 Gigabit (1000 Mbps)

Maximale afstand

10000 meter

TX-waarde

1310nm

RX-waarde

1310nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

SFP Module voor HP / Aruba

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw