Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

SFP Module voor Cisco
Product Image 0
SFP Module voor Cisco
Equivalent: Cisco MGBLX1
Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP-module is speciaal gecodeerd voor Linksys en is het equivalent voor de Linksys MGBLX1. De Gigabit SFP-module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

28,00 excl. btw
33,88 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews


SFP Module voor Cisco

Eigenschappen SFP Module voor Linksys

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Linksys MGBLX1
SFP
Linksys
Fiber
Singlemode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
0 °C
70 °C
Ja

Product Details


Singlemode of multimode

Singlemode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Ja

Artikelnummer

SFP0007

Merk

KommaGo

EAN

SFP0007

SFP-type

SFP

Overdrachtssnelheid

1 Gigabit (1000 Mbps)

Maximale afstand

10000 meter

TX-waarde

1310nm

RX-waarde

1310nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

SFP Module voor Cisco

28,00 excl. btw
33,88 incl. btw