Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

SFP+ Module Multimode Open Platform
Product Image 0
SFP+ Module Multimode Open Platform
Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology
Deze hoogkwalitatieve multimode SFP+ module is niet gecodeerd en zodoende geschikt voor o.a. Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link en Synology. De SFP+ module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 300 m overbruggen.

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews


SFP+ Module Multimode Open Platform

Eigenschappen SFP+ Module voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

SFP+
Niet gecodeerd
Fiber
Multimode
LC duplex
10 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
300 m
0 °C
70 °C

Product Details


Singlemode of multimode

Multimode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Ja

Artikelnummer

SFP0046

Merk

KommaGo

EAN

SFP0046

SFP-type

SFP+

Overdrachtssnelheid

10 Gigabit (10000 Mbps)

Maximale afstand

300 meter

TX-waarde

850nm

RX-waarde

850nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

SFP+ Module Multimode Open Platform

39,00 excl. btw
47,19 incl. btw