Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver
Product Image 0
Aruba 25G SFP28 LC Transceiver
eSR, multimode 850nm
De Aruba 25G SFP28 LC Transceiver is een originele Aruba multimode SFP28-module met LC-connector en een golflengte van 850nm. De SFP28-module ondersteunt snelheden tot 25 Gbps over een afstand van maximaal 400 meter.

1.229,00 excl. btw
1.487,09 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews


Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

Eigenschappen Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

Originele Aruba SFP28-module
Hot swappable
Snelheid: 25 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2, duplex
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 400m
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Product Details


Singlemode of multimode

Multimode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Nee

Artikelnummer

JL485A

Merk

Aruba Networks

SFP-type

SFP28

Overdrachtssnelheid

25 Gigabit (2500 Mbps)

Maximale afstand

400 meter

TX-waarde

850nm

RX-waarde

850nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

1.229,00 excl. btw
1.487,09 incl. btw