Advies? Bel: 030 669 1222
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
Zyxel GS-105B V3 image

Zyxel GS-105B V3

5-poorts Compacte Gigabit Switch

  • 5x Gigabit poorten​
  • ​Flow Control & ​Quality of Service
  • Duurzaam & Compact

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

29.9 EUR
€ 29,90 incl. btw
€ 24,71 excl. btw
Zyxel GS-108B V3  image

Zyxel GS-108B V3

8-poorts Desktop Gigabit Switch

  • 8x Gigabit poorten​
  • ​Flow Control & ​Quality of Service
  • Duurzaam & Compact

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

35 EUR
€ 35,00 incl. btw
€ 28,93 excl. btw
Zyxel GS1900-8HP 8-poorts image

Zyxel GS1900-8HP 8-poorts

Gigabit PoE+ 802.3af/at switch

  • 8x gigabit LAN-poorten
  • 8x PoE (budget: 70 Watt)
  • Fanless ontwerp

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

125 EUR
€ 125,00 incl. btw
€ 103,31 excl. btw
Zyxel ES1100-16P PoE Switch image

Zyxel ES1100-16P PoE Switch

100 Mbps 16 poorten

  • ​16x 10/100 LAN-Poorten
  • ​8x Poorten ondersteunen PoE
  • 802.3af PoE standard

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

149 EUR
€ 149,00 incl. btw
€ 123,14 excl. btw
Zyxel GS1100-8HP image

Zyxel GS1100-8HP

Gigabit PoE Switch 8 poorten

  • 8x Gigabit LAN
  • 4x PoE (budget: 75 Watt)
  • Fan-less ontwerp

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

109 EUR
€ 109,00 incl. btw
€ 90,08 excl. btw
Zyxel SFP-SX-D Module image

Zyxel SFP-SX-D Module

Multimode (550m)

  • Multi-Mode
  • Tot 550 Meter
  • LC connector

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

107.69 EUR
€ 107,69 incl. btw
€ 89,00 excl. btw
Zyxel NWA5123-NI IEEE 802.11n image

Zyxel NWA5123-NI IEEE 802.11n

300 Mbps Wireless Access Point

  • Snelheden tot 300Mbps
  • Met VLAN-mogelijkheid
  • 2,4GHz & 5GHz

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

199 EUR
€ 199,00 incl. btw
€ 164,46 excl. btw
ZyXEL ZyWALL 310 Firewall image

ZyXEL ZyWALL 310 Firewall

  • ​Snelheid 2000Mbps
  • 8 Gigabit poorten
  • VLAN & VPN

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

1295.05 EUR
€ 1.295,05 incl. btw
€ 1.070,29 excl. btw
ZyXEL ZyWALL 1100 Firewall image

ZyXEL ZyWALL 1100 Firewall

  • ​Snelheid 3600Mbps
  • 8 Gigabit poorten
  • VLAN & VPN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

2583.35 EUR
€ 2.583,35 incl. btw
€ 2.135,00 excl. btw
ZyXEL USG60 UTM Firewall image

ZyXEL USG60 UTM Firewall

  • ​Snelheid 1000Mbps
  • Gigabit poorten
  • VLAN & VPN

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

599 EUR
€ 599,00 incl. btw
€ 495,04 excl. btw
ZyXEL USG60w image

ZyXEL USG60w

Wireless Dual-Band Firewall UTM bundel

  • ​Snelheid 1000Mbps
  • 2,4 & 5GHz WiFi
  • VLAN & VPN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

591.69 EUR
€ 591,69 incl. btw
€ 489,00 excl. btw
Zyxel GS1920-24HP 24-Poorts image

Zyxel GS1920-24HP 24-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE+ Switch

  • ​24 Gigabit poorten
  • ​24 PoE+ poorten
  • ​4 Gigabit SFP poorten

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

375 EUR
€ 375,00 incl. btw
€ 309,92 excl. btw
ZyXEL USG310 Firewall image

ZyXEL USG310 Firewall

+ 1 Jaar UTM ondersteuning

  • ​Snelheid 5Gbps
  • VPN High Availability
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1499 EUR
€ 1.499,00 incl. btw
€ 1.238,84 excl. btw
ZyXEL USG60 Firewall  image

ZyXEL USG60 Firewall

  • ​Snelheid 1000Mbps
  • Gigabit poorten
  • VLAN & VPN

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

549 EUR
€ 549,00 incl. btw
€ 453,72 excl. btw
Zyxel GS1900-8 8-poorts switch image

Zyxel GS1900-8 8-poorts switch

Gigabit Smart Managed

  • ​8 Gigabit poorten
  • ​Managed switch
  • ​Fan-less ontwerp

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

99 EUR
€ 99,00 incl. btw
€ 81,82 excl. btw
Zyxel GS1900-24E 24-poorts  image

Zyxel GS1900-24E 24-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​24x Gigabit poorten
  • ​Managed switch
  • ​Fan-less ontwerp

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

109 EUR
€ 109,00 incl. btw
€ 90,08 excl. btw
Zyxel GS1920-24 24-poorts image

Zyxel GS1920-24 24-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​24 Gigabit poorten
  • ​4 Gigabit SFP poorten
  • ​Managed switch

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

149 EUR
€ 149,00 incl. btw
€ 123,14 excl. btw
Zyxel GS1920-48 48-poorts image

Zyxel GS1920-48 48-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​44 Gigabit ethernetpoorten
  • ​2 Gigabit SFP-poorten
  • ​4 Combopoorten (RJ-45/SFP)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

345 EUR
€ 345,00 incl. btw
€ 285,12 excl. btw
Zyxel GS1920-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS1920-48HP 48-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE+ Switch

  • ​44 Gigabit PoE+ poorten
  • ​2x Gigabit SFP-poorten
  • ​4x Gigabit combopoort RJ45/SFP

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

679 EUR
€ 679,00 incl. btw
€ 561,16 excl. btw
Zyxel GS2210-24 24-Poorts image

Zyxel GS2210-24 24-Poorts

Managed Gigabit Switch L2

  • ​24 Gigabit poorten
  • ​4 Gigabit combopoorten RJ45/SFP
  • ​Managed switch

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

398.09 EUR
€ 398,09 incl. btw
€ 329,00 excl. btw
Zyxel GS2210-48 48-Poorts image

Zyxel GS2210-48 48-Poorts

Managed Gigabit Switch L2

  • ​44 Gigabit poorten
  • ​2 Gigabit SFP poorten
  • ​4 Gigabit combopoorten

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

649 EUR
€ 649,00 incl. btw
€ 536,36 excl. btw
Zyxel GS2210-24HP 24-Poorts image

Zyxel GS2210-24HP 24-Poorts

Managed Gigabit Switch L2 met PoE+

  • ​24x PoE+ Gigabit poorten
  • ​4 Gigabit combopoorten 
  • ​PoE-budget: 375 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

695.75 EUR
€ 695,75 incl. btw
€ 575,00 excl. btw
Zyxel GS2210-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS2210-48HP 48-Poorts

Managed Gigabit Switch L2 met PoE+

  • ​44 PoE+ Gigabit poorten
  • ​2 Gigabit SFP-poorten
  • ​4 Gigabit combopoorten

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

999 EUR
€ 999,00 incl. btw
€ 825,62 excl. btw
ZyXEL USG110 Firewall image

ZyXEL USG110 Firewall

+ 1 jaar UTM ondersteuning

  • Snelheid 1.6Gbps
  • VPN High Availibility
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

918.39 EUR
€ 918,39 incl. btw
€ 759,00 excl. btw
ZyXEL USG210 Firewall image

ZyXEL USG210 Firewall

+ 1 jaar UTM ondersteuning

  • ​Snelheid 1.9Gbps
  • VPN High Availibility
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

999 EUR
€ 999,00 incl. btw
€ 825,62 excl. btw
ZyXEL USG40 Firewall image

ZyXEL USG40 Firewall

  • ​Snelheid 400Mbps
  • 2,4GHz WiFi
  • VLAN & VPN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

349 EUR
€ 349,00 incl. btw
€ 288,43 excl. btw
Zyxel SBG3500-N VDSL modem image

Zyxel SBG3500-N VDSL modem

Analoog Bonding

  • VDSL bonding over analoge lijn
  • 300 Mbps Wi-Fi
  • VPN & Firewall

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

299 EUR
€ 299,00 incl. btw
€ 247,11 excl. btw
Zyxel SBG3500-NB VDSL modem image

Zyxel SBG3500-NB VDSL modem

ISDN Bonding

  • VDSL bonding over ISDN lijn
  • 300 Mbps Wi-Fi
  • VPN & Firewall

Levertijd 4 tot 7 werkdagen

309 EUR
€ 309,00 incl. btw
€ 255,37 excl. btw
Zyxel GS1900-24HP image

Zyxel GS1900-24HP

24-poorts Managed Gigabit PoE+ Switch

  • ​24 x Gigabit LAN, 2 x SFP
  • 24 x PoE waarvan 8 x PoE+ (170 Watt)
  • ​Bandbreedte: 52Gbps

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

289 EUR
€ 289,00 incl. btw
€ 238,84 excl. btw
Zyxel GS1900-10HP 10-poorts image

Zyxel GS1900-10HP 10-poorts

Gigabit PoE+ 802.3af/at switch

  • 8x gigabit LAN-poorten
  • 8x PoE (budget: 77 Watt)
  • Fanless ontwerp

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

135 EUR
€ 135,00 incl. btw
€ 111,57 excl. btw
Zyxel GS1100-10HP image

Zyxel GS1100-10HP

Gigabit PoE Switch 10 poorten

  • ​8 Gigabit PoE poorten
  • ​2 SFP poorten
  • PoE-budget: 130W

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

139 EUR
€ 139,00 incl. btw
€ 114,88 excl. btw
ZyXEL WAC6103D-I image

ZyXEL WAC6103D-I

3x3 802.11ac Access Point

  • Snelheid: 1750Mbps
  • 802.11ac
  • 2,4 & 5GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

379 EUR
€ 379,00 incl. btw
€ 313,22 excl. btw
ZyXEL WAC6502D-S image

ZyXEL WAC6502D-S

2x2 802.11ac Access Point

  • Snelheid: 600Mbps
  • 802.11ac
  • 2,4 &5GHz

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

499 EUR
€ 499,00 incl. btw
€ 412,40 excl. btw
ZyXEL WAC6503D-S image

ZyXEL WAC6503D-S

3x3 802.11ac Access Point

  • Snelheid: 900Mbps
  • 802.11ac
  • 2,4 & 5GHz

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

699 EUR
€ 699,00 incl. btw
€ 577,69 excl. btw
Zyxel SBG3600-N 4G image

Zyxel SBG3600-N 4G

VDSL Bonding Router

  • Geschikt voor 4G, DSL en glasvezel
  • WiFi, 4x Gigabit LAN, 1x Gigabit WAN
  • VPN, content filtering, VDSL bonding, 1x SFP

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

399 EUR
€ 399,00 incl. btw
€ 329,75 excl. btw
ZyXEL USG20 VPN Firewall image

ZyXEL USG20 VPN Firewall

  • SPI firewall snelheid: 350 Mbps   
  • VPN snelheid: 90 Mbps
  • 1x WAN, 4x LAN, 1x USB

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

259 EUR
€ 259,00 incl. btw
€ 214,05 excl. btw
Zyxel GS1900-24 24-poorts  image

Zyxel GS1900-24 24-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​24 x Gigabit LAN, 2 x SFP
  • Fanless ontwerp
  • Rackmountable

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

129 EUR
€ 129,00 incl. btw
€ 106,61 excl. btw
Zyxel GS1900-48 48-Poorts image

Zyxel GS1900-48 48-Poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • 48 x Gigabit LAN, 2 x SFP
  • Fanless ontwerp
  • Rackmountable

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

279 EUR
€ 279,00 incl. btw
€ 230,58 excl. btw
ZyXEL USG20W VPN Firewall image

ZyXEL USG20W VPN Firewall

met WiFi

  • SPI firewall snelheid: 350 Mbps   
  • Dual-band WiFi
  • 1x WAN, 4x LAN, 1x USB​

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

337.59 EUR
€ 337,59 incl. btw
€ 279,00 excl. btw
Zyxel GS1200-5HP 5-poorts image

Zyxel GS1200-5HP 5-poorts

Gigabit switch met 4x PoE+ 802.3af/at

  • 5 Gigabit poorten met PoE+ op 4 poorten
  • Totaal PoE+ vermogen 60 Watt
  • Managed switch, fanless ontwerp

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

79 EUR
€ 79,00 incl. btw
€ 65,29 excl. btw
Zyxel GS1200-8HP 8-poorts image

Zyxel GS1200-8HP 8-poorts

Gigabit switch met 4x PoE+ 802.3af/at

  • 8x Gigabit LAN
  • 4x PoE 802.3af/3at (budget: 60 Watt)
  • Managed switch

Voor 21:00 besteld, vrijdag in huis

95 EUR
€ 95,00 incl. btw
€ 78,51 excl. btw
ZyXEL Nebula NAP102 image

ZyXEL Nebula NAP102

Dual-Band Cloud Access Point 2x2 802.11ac

  • Beheer via de Cloud
  • Snelheid tot 1200Mbps
  • 2x2 MIMO, 802.11ac

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

264.99 EUR
€ 264,99 incl. btw
€ 219,00 excl. btw
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie