Zyxel


Advies? Bel: 030 669 1222
97 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
Zyxel GS-105B V3 image

Zyxel GS-105B V3

5-poorts Compacte Gigabit Switch

  • 5x Gigabit LAN
  • ​Flow Control & ​Quality of Service
  • Duurzaam & Compact

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 28,00
€ 26,62 incl. btw
€ 22,00  excl. btw 26.62 EUR
Zyxel GS-108B V3 8-poorts image

Zyxel GS-108B V3 8-poorts

Desktop Gigabit Switch

  • 8x Gigabit LAN
  • ​Flow Control & ​Quality of Service
  • Duurzaam & Compact

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 35,01
€ 33,00 incl. btw
€ 27,27  excl. btw 33 EUR
Kassakorting!
Zyxel Nebula NAP203 image

Zyxel Nebula NAP203

Dual-band Cloud Access Point 3x3 802.11ac

  • Doorvoersnelheid: 450 + 1300 Mbps
  • Beheer via de Cloud
  • 3x3 MIMO, 802.11ac

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 289,00 incl. btw
€ 238,84  excl. btw 289 EUR
Zyxel ES1100-16P PoE Switch image

Zyxel ES1100-16P PoE Switch

100 Mbps 16 poorten

  • ​16x Fast Ethernet LAN, 8 met PoE
  • PoE budget: 123 Watt
  • 802.3af PoE standard

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 191,43
€ 149,00 incl. btw
€ 123,14  excl. btw 149 EUR
Zyxel SFP-SX-D Module image

Zyxel SFP-SX-D Module

Multimode (550m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 109,00
€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
ZyXEL USG60w image

ZyXEL USG60w

Wireless Dual-Band Firewall UTM bundel

  • ​Snelheid 1000Mbps
  • 2,4 & 5GHz WiFi
  • VLAN & VPN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 812,95
€ 627,99 incl. btw
€ 519,00  excl. btw 627.99 EUR
Zyxel GS1920-24HP 24-Poorts image

Zyxel GS1920-24HP 24-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE+ Switch

  • ​24x Gigabit LAN met PoE+
  • PoE budget: 375 Watt
  • ​4x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 466,83
€ 358,99 incl. btw
€ 296,69  excl. btw 359 EUR
ZyXEL USG310 Firewall image

ZyXEL USG310 Firewall

+ 1 Jaar UTM ondersteuning

  • ​Snelheid 5Gbps
  • VPN High Availability
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.018,99
€ 1.583,89 incl. btw
€ 1.309,00  excl. btw 1583.89 EUR
Zyxel GS1900-24E 24-poorts  image

Zyxel GS1900-24E 24-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​24x Gigabit LAN
  • ​Managed switch
  • ​Fanless ontwerp

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 129,05
€ 107,69 incl. btw
€ 89,00  excl. btw 107.69 EUR
Zyxel GS1920-24 24-poorts image

Zyxel GS1920-24 24-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​24x Gigabit LAN
  • ​4x Gigabit SFP
  • ​Managed switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 211,82
€ 177,00 incl. btw
€ 146,28  excl. btw 177 EUR
Zyxel GS1920-48 48-poorts image

Zyxel GS1920-48 48-poorts

Gigabit Smart Managed Switch

  • ​44x Gigabit LAN
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Combopoorten (RJ-45/SFP)

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 428,65
€ 345,00 incl. btw
€ 285,12  excl. btw 345 EUR
Zyxel GS1920-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS1920-48HP 48-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE+ Switch

  • ​44x Gigabit LAN met PoE+
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Gigabit combopoort RJ45/SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 865,55
€ 699,00 incl. btw
€ 577,69  excl. btw 699 EUR
Zyxel GS2210-24 24-Poorts image

Zyxel GS2210-24 24-Poorts

Managed Gigabit Switch L2

  • ​24x Gigabit LAN
  • ​4x Gigabit combo RJ45/SFP
  • ​Managed switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 526,53
€ 398,09 incl. btw
€ 329,00  excl. btw 398.09 EUR
Zyxel GS2210-48 48-Poorts image

Zyxel GS2210-48 48-Poorts

Managed Gigabit Switch L2

  • ​44x Gigabit LAN
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Gigabit combo

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 767,56
€ 574,75 incl. btw
€ 475,00  excl. btw 574.75 EUR
Zyxel GS2210-24HP 24-Poorts image

Zyxel GS2210-24HP 24-Poorts

Managed Gigabit Switch L2 met PoE+

  • ​24x Gigabit LAN met PoE+
  • ​4x Gigabit combo
  • ​PoE-budget: 375 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 848,23
€ 619,00 incl. btw
€ 511,57  excl. btw 619 EUR
Zyxel GS2210-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS2210-48HP 48-Poorts

Managed Gigabit Switch L2 met PoE+

  • ​44x Gigabit LAN met PoE+ (375 Watt)
  • ​2x Gigabit SFP
  • ​4x Gigabit combo

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.188,20
€ 999,00 incl. btw
€ 825,62  excl. btw 999 EUR
ZyXEL USG110 Firewall image

ZyXEL USG110 Firewall

+ 1 jaar UTM ondersteuning

  • Snelheid 1.6Gbps
  • VPN High Availibility
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.135,13
€ 877,25 incl. btw
€ 725,00  excl. btw 877.25 EUR
ZyXEL USG210 Firewall image

ZyXEL USG210 Firewall

+ 1 jaar UTM ondersteuning

  • ​Snelheid 1.9Gbps
  • VPN High Availibility
  • 1 jaar UTM

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.295,86
€ 978,89 incl. btw
€ 809,00  excl. btw 978.89 EUR
Zyxel SBG3500-N VDSL modem image

Zyxel SBG3500-N VDSL modem

Analoog Bonding

  • VDSL bonding over analoge lijn
  • 300 Mbps WiFi
  • VPN & Firewall

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 409,17
€ 299,00 incl. btw
€ 247,11  excl. btw 299 EUR
Zyxel GS1900-24HP image

Zyxel GS1900-24HP

24-poorts Managed Gigabit PoE+ Switch

  • ​24x Gigabit LAN
  • 24x PoE waarvan 8x PoE+ (170 Watt)
  • 2x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 401,57
€ 319,00 incl. btw
€ 263,64  excl. btw 319 EUR
Zyxel GS1900-48HP 48-Poorts image

Zyxel GS1900-48HP 48-Poorts

Gigabit Smart Managed PoE Switch (24x)

  • 48x Gigabit LAN, 24 met PoE
  • PoE budget: 170 Watt
  • ​2x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 632,18
€ 499,00 incl. btw
€ 412,40  excl. btw 499 EUR
Zyxel GS1900-10HP 10-poorts image

Zyxel GS1900-10HP 10-poorts

Gigabit PoE+ 802.3af/at switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE
  • PoE budget: 77 Watt
  • Fanless ontwerp

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 160,26
€ 123,42 incl. btw
€ 102,00  excl. btw 123.42 EUR
Zyxel GS1100-10HP image

Zyxel GS1100-10HP

Gigabit PoE Switch 10 poorten

  • ​8x Gigabit LAN met PoE
  • ​PoE-budget: 130W
  • 2x Gigabit SFP

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 214,19
€ 169,00 incl. btw
€ 139,67  excl. btw 169 EUR
ZyXEL WAC6103D-I image

ZyXEL WAC6103D-I

3x3 802.11ac Access Point

  • Doorvoersnelheid: 450 + 1300 Mbps
  • 802.11ac
  • 2,4 & 5GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 412,91
€ 349,69 incl. btw
€ 289,00  excl. btw 349.69 EUR
ZyXEL WAC6502D-S image

ZyXEL WAC6502D-S

2x2 802.11ac Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 + 867 Mbps
  • 802.11ac
  • 2,4 &5GHz

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 526,85
€ 519,01 incl. btw
€ 428,93  excl. btw 519 EUR
ZyXEL WAC6503D-S image

ZyXEL WAC6503D-S

3x3 802.11ac Access Point

  • Doorvoersnelheid: 450 + 1300 Mbps
  • 802.11ac
  • 2,4 & 5GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 712,45
€ 679,00 incl. btw
€ 561,16  excl. btw 679 EUR
Zyxel SBG3600-N 4G image

Zyxel SBG3600-N 4G

VDSL Bonding Router

  • Geschikt voor 4G, DSL en glasvezel
  • WiFi, 4x Gigabit LAN, 1x Gigabit WAN
  • VPN, content filtering, VDSL bonding, 1x SFP

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 466,13
€ 399,00 incl. btw
€ 329,75  excl. btw 399 EUR
Zyxel LTE4506-M606 image

Zyxel LTE4506-M606

4G+ LTE Router

  • Downloadsnelheden tot 300 Mbps (4G+)
  • Dual-band AC WiFi, 1 Gigabit LAN-poort
  • Zeer compact, gevoed via micro-USB

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 206,49
€ 165,00 incl. btw
€ 136,36  excl. btw 165 EUR
demo - Zyxel GS1900-24HP image

demo - Zyxel GS1900-24HP

24-poorts Managed Gigabit PoE+ Switch

  • ​24 x Gigabit LAN, 2 x SFP
  • 24 x PoE waarvan 8 x PoE+ (170 Watt)
  • ​Bandbreedte: 52Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 239,58 incl. btw
€ 198,00  excl. btw 239.58 EUR
ZyXEL USG20 VPN Firewall image

ZyXEL USG20 VPN Firewall

 

  • SPI firewall snelheid: 350 Mbps
  • VPN snelheid: 90 Mbps
  • 1x WAN, 4x LAN, 1x USB

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 350,69
€ 264,99 incl. btw
€ 219,00  excl. btw 264.99 EUR
97 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie