Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Ubiquiti SFP+ Transceiver Module
Product Image 0
Product Image 1
Product Image 2
Product Image 3
Ubiquiti SFP+ Transceiver Module

Niet meer leverbaar

SFP+ naar RJ45 (UF-RJ45-10G)
Met de Ubiquiti UF-RJ45-10G SFP Transceiver Module kunt u een RJ45 ethernetkabel aansluiten op een SFP+ poort. De SFP Transceiver Module ondersteunt snelheden tot 10 Gbps en afstanden tot 30 meter.

Vergelijkbaar product

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews


Ubiquiti SFP+ Transceiver Module

Eigenschappen Ubiquiti UF-RJ45-10G

Ethernetkabel aansluiten op SFP+ poort
Ondersteunde media: koper
Type connector: RJ45
Gegevenssnelheid: 1/10 Gbps
Kabelafstand: 30m (Cat6a)
Maximaal verbruik: 3 Watt
Bedrijfstemperatuur: 0° C tot 70° C

Product Details


Singlemode of multimode

n.v.t.

Connectortype

Koper (RJ45)

Equivalent

Nee

Artikelnummer

UACC-CM-RJ45-10G

Merk

Ubiquiti

EAN

810010077028

SFP-type

SFP+

Overdrachtssnelheid

10 Gigabit (10000 Mbps)

Maximale afstand

30 meter

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!