Dahua DH-IPC-HDBW3649RP-ZS-IL-27135-B
6MP Dome, WizSense, Smart Dual Light, varifocale, IP67, IK10
Maximale resolutie (MP)
282,91 excl. btw
342,32 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen
  • ideal-icon
  • mastercard-icon
  • visa-card-icon
  • american-express-icon
  • bancontact-icon
Eigenschappen Dahua WizSense 6MP Mini Dome camera
6MP resolutie met 120 dB True WDR
Gemotoriseerde varifocale 2.7–13.5 mm lens (5x zoom)
IR- en witlichtverlichting tot 50 meter
Slimme detectie: SMD 4.0, AcuPick, Quick Pick, Smart Search
Ingebouwde microfoon voor audio-opname
Ondersteuning voor Micro SD-kaart (optioneel)
PoE of 12V DC voeding
IK10 en IP67: vandaalbestendig en waterdicht
Betrouwbare beveiliging in elke omgeving
Intelligente video-analyse
Robuust en compact
Inhoud verpakking
  • Dahua WizSense 6MP Mini Dome camera zwart
  • Montagemateriaal
  • Handleiding
Product Details
Merk
Dahua
Artikelnummer
HDBW3649RP-ZS-IL-27135-B
EAN
Productserie
Dahua WizSense
Type camera
Dome
Maximale resolutie (MP)
6MP - UHD
Sensor
1/2.7" CMOS
Lens Type
Varifocale
Optische Zoom
Ja
WDR
Ja
Nachtzicht
Hybrid
PoE
802.3af PoE (15.4W)