Dahua DH-IPC-HDBW3649RP-ZS-IL-27135
6MP Dome, WizSense, Smart Dual Light, varifocale, IP67, IK10
Maximale resolutie (MP)
282,91 excl. btw
342,32 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen
  • ideal-icon
  • mastercard-icon
  • visa-card-icon
  • american-express-icon
  • bancontact-icon
Eigenschappen Dahua WizSense 6MP Mini Dome camera
6MP resolutie met 120 dB True WDR
Gemotoriseerde varifocale 2.7–13.5 mm lens met 5x zoom
Infrarood en witlicht tot 50 meter
SMD 4.0, Quick Pick en AcuPick AI-functies
Ingebouwde microfoon voor audio-opnames
Geschikt voor binnen en buiten, IP67 en IK10
PoE of 12V DC voeding
Ondersteuning voor lokale opslag via Micro SD-kaart
Haarscherpe beelden onder alle omstandigheden
AI-ondersteunde detectie
Beveiliging in een robuust jasje
Inhoud verpakking
  • Dahua WizSense 6MP Mini Dome camera wit
  • Montagemateriaal
  • Handleiding
Product Details
Merk
Dahua
Artikelnummer
HDBW3649RP-ZS-IL-27135
EAN
Productserie
Dahua WizSense
Type camera
Dome
Maximale resolutie (MP)
6MP - UHD
Sensor
1/2.7" CMOS
Lens Type
Varifocale
Optische Zoom
Ja
WDR
Ja
Nachtzicht
Hybrid
PoE
802.3af PoE (15.4W)