Mikrotik


Advies? Bel: 030 669 1222
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
MikroTik RB2011iL-RM image

MikroTik RB2011iL-RM

 

  • 5 Gigabit en 5 Fast Ethernetpoorten
  • 1 poort met PoE-output (max. 500mA)
  • ARM CPU 1.4 GHz

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 102,85 incl. btw
€ 85,00  excl. btw 102.85 EUR
MikroTik SFP+ naar SFP+ image

MikroTik SFP+ naar SFP+

stack kabel (3 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Cat5 Twinax, koper
  • Lengte: 3 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 42,35 incl. btw
€ 35,00  excl. btw 42.35 EUR
MikroTik RB951Ui-2HnD image

MikroTik RB951Ui-2HnD

Professionele Wi-Fi Router

  • 5x Ethernet LAN aansluiting
  • 2.4Ghz 11b/g/n
  • 2x2 Mimo Wi-Fi antenne

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
MikroTik RB951G-2HND image

MikroTik RB951G-2HND

Wireless-N Access Point 1000mW

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 5x Gigabit LAN aansluiting
  • Hoog zendvermogen 1000mW

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 78,65 incl. btw
€ 65,00  excl. btw 78.65 EUR
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN  image

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN

RouterBoard

  • 300 Mbps Wi-Fi, 1000mW zendvermogen
  • 5 x Gigabit LAN, 5 x 100 Mbps LAN
  • 600 Mhz CPU en 128 Mb ram

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 139,15 incl. btw
€ 115,00  excl. btw 139.15 EUR
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 156,09 incl. btw
€ 129,00  excl. btw 156.09 EUR
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN image

MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN

Cloud WiFi Router + 8 poorts Switch

  • ​Wireless-N standaard
  • ​8 Gigabit Ethernetpoorten
  • ​SFP-poort

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 143,99 incl. btw
€ 119,00  excl. btw 143.99 EUR
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN image

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN

24 poorts Layer 3 cloud switch/router

  • Layer 3 switch met 24 x Gigabit LAN
  • ​1 SFP poort, 802.3at PoE ondersteuning
  • ​Met router functies en Wi-Fi

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 204,49 incl. btw
€ 169,00  excl. btw 204.49 EUR
Aanbieding
MikroTik RB260GS image

MikroTik RB260GS

manageable 5 poorts gigabit smart switch

  • ​5x Gigabit LAN
  • ​Managed switch
  • ​Max stroomverbruik 6W

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 59,00
€ 47,19 incl. btw
€ 39,00  excl. btw 47.19 EUR
MikroTik RB260GSP 5-poorts image

MikroTik RB260GSP 5-poorts

manageable gigabit smart PoE switch

  • ​5x Gigabit LAN
  • 4x PoE poorten
  • ​​Managed switch

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

  • ​Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 35,09 incl. btw
€ 29,00  excl. btw 35.09 EUR
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

MM 300m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
MikroTik cAP image

MikroTik cAP

Plafond Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 2.4Ghz 11b/g/n
  • Ideaal icm RouterBoard routers

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 54,45 incl. btw
€ 45,00  excl. btw 54.45 EUR
MikroTik mAP image

MikroTik mAP

portable access point

  • 2 LAN-poorten met PoE
  • 802.11n
  • ​Voorzien van RouterOS software

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 54,45 incl. btw
€ 45,00  excl. btw 54.45 EUR
MikroTik PowerBox image

MikroTik PowerBox

5-poorts Outdoor PoE Router

  • ​5 x 100 Mbps LAN
  • ​Draait op RouterOS v5
  • Totale PoE output: 2A

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 83,49 incl. btw
€ 69,00  excl. btw 83.49 EUR
MikroTik RB3011UiAS-RM image

MikroTik RB3011UiAS-RM

Routerboard

  • 10 x Gigabit LAN met PoE out op 1 poort
  • 1 GB ram, USB 3.0 en SFP aansluiting
  • 19" rackmountable

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 180,29 incl. btw
€ 149,00  excl. btw 180.29 EUR
MikroTik RB2011UiAS-IN image

MikroTik RB2011UiAS-IN

Routerboard

  • 5 x Gigabit, 5 x 100 Mbps
  • 1 SFP-poort, 1 PoE-poort
  • Inclusief RouterOS level 5 licentie

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00  excl. btw 119.79 EUR
MikroTik RB2011UiAS-RM image

MikroTik RB2011UiAS-RM

Routerboard

  • Rackmount uitvoering 19"
  • 5 x Gigabit LAN, 5 x 100 Mbps
  • Micro USB, 1 x SFP, 1 PoE poort

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 114,95 incl. btw
€ 95,00  excl. btw 114.95 EUR
MikroTik hAP AC Lite image

MikroTik hAP AC Lite

access point

  • 2.4 & 5Ghz 11a/b/g/n
  • 5x Ethernet LAN aansluiting
  • 802.3af Power over Ethernet (PoE) out

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 54,45 incl. btw
€ 45,00  excl. btw 54.45 EUR
Mikrotik wAP ac image

Mikrotik wAP ac

Compact Outdoor Access Point

  • Outdoor dual band access point
  • 802.11a/n/ac WiFi standaard
  • 1x 1000 Mbps LAN met PoE

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 95,59 incl. btw
€ 79,00  excl. btw 95.59 EUR
Mikrotik DynaDish 5 image

Mikrotik DynaDish 5

 

  • 5 GHz outdoor access point
  • Met 25 dBi antenne
  • 1x 1000 Mbps LAN met PoE

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 151,25 incl. btw
€ 125,00  excl. btw 151.25 EUR
MikroTik CCR1036-12G-4S-EM image

MikroTik CCR1036-12G-4S-EM

Cloud Core Router 36 core 16GB

  • 12 Gigabit ethernetpoorten
  • 4 SFP-aansluitingen
  • Tilera 36 Core CPU 1.2 GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.087,79 incl. btw
€ 899,00  excl. btw 1087.79 EUR
MikroTik CCR1072-1G-8S+ image

MikroTik CCR1072-1G-8S+

Cloud Core Router 72 Core 16GB

  • 1 Gigabit ethernetpoort
  • 8 SFP+ aansluitingen
  • Tilera 72 Core CPU 1 GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 2.781,79 incl. btw
€ 2.299,00  excl. btw 2781.79 EUR
Mikrotik Routerboard RB750GR3 image

Mikrotik Routerboard RB750GR3

HEX

  • Dual-Core 880 Mhz, 256 Mb geheugen
  • Micro-SD kaartslot en USB 2.0
  • 5 x Gigabit LAN met 1 x PoE in

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00  excl. btw 59.29 EUR
Mikrotik RB960PGS hEX PoE image

Mikrotik RB960PGS hEX PoE

PoE Gigabit router

  • 5 Gigabit Ethernetpoorten
  • 4 PoE poorten (802.3af)
  • Totale PoE output: 2A

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
MikroTik RB2011iL-IN image

MikroTik RB2011iL-IN

Routerboard

  • 5 x Gigabit, 5 x 100 Mbps
  • 1 Passive PoE-Out poort
  • Inclusief RouterOS level 4 licentie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 102,85 incl. btw
€ 85,00  excl. btw 102.85 EUR
MikroTik CCR1009-7G-1C-PC image

MikroTik CCR1009-7G-1C-PC

Cloud Core Router 9 core 1GB

  • 7 Gigabit ethernetpoorten
  • SFP-combo en SFP+ aansluiting
  • Tilera 9 Core CPU 1 GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 393,25 incl. btw
€ 325,00  excl. btw 393.25 EUR
MikroTik CCR1036-8G-2S+ image

MikroTik CCR1036-8G-2S+

Cloud Core Router 36 core 4GB

  • 8 Gigabit ethernetpoorten
  • 2 SFP+ aansluitingen
  • Tilera 36 Core CPU 1.2 GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 990,99 incl. btw
€ 819,00  excl. btw 990.99 EUR
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ image

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

Cloud Core Router 9 core 2GB

  • ​7 Gigabit ethernetpoorten
  • ​SFP-combo en SFP+ aansluiting
  • Tilera 9 Core CPU 1,2 GHz

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 446,49 incl. btw
€ 369,00  excl. btw 446.49 EUR
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC image

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC

Cloud Core Router 9 core 2GB

  • 7 Gigabit ethernetpoorten
  • SFP-combo en SFP+ aansluiting
  • Tilera 9 Core CPU 1 GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 441,65 incl. btw
€ 365,00  excl. btw 441.65 EUR
MikroTik wAP ac image

MikroTik wAP ac

Compact Outdoor Access Point

  • Outdoor dual band access point
  • 802.11a/n/ac WiFi standaard
  • 1x 1000 Mbps LAN met PoE

Vandaag besteld, maandag in huis

€ 95,59 incl. btw
€ 79,00  excl. btw 95.59 EUR
MikroTik hEX PoE lite image

MikroTik hEX PoE lite

PoE Ethernet router

  • 5 Ethernetpoorten
  • 4 PoE poorten (802.3af)
  • Totale PoE output: 2A

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie