• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezel kabels  

 
Onder glasvezelkabels vindt u zowel LC-LC als LC-SC bekabeling. Deze kabels zijn onmisbaar voor uw glasvezelaansluiting. Heeft u vragen over de kabels of connectoren? Neem contact op met één van onze productspecialisten op het onderstaande telefoonnummer.
 

Glasvezel kabels


Advies? Bel: 030 669 1222
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex fiber optic patchkabel 0,5 M


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 15,73 incl. btw
€ 13,00 excl. btw
15.73 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 5 M


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 29,04 incl. btw
€ 24,00 excl. btw
29.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 3 M met extractor


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 25,41 incl. btw
€ 21,00 excl. btw
25.41 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 0,5 M


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 13,48 incl. btw
€ 11,14 excl. btw
13.48 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar SFP+ image

MikroTik SFP+ naar SFP+

stack kabel (3 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Cat5 Twinax, koper
  • Lengte: 3 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 42,35 incl. btw
€ 35,00 excl. btw
42.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar SFP+ stack image

MikroTik SFP+ naar SFP+ stack

kabel (1 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Cat5 Twinax, koper
  • Lengte: 1 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 35,09 incl. btw
€ 29,00 excl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex fiber optic patchkabel 1 M


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 19,03 incl. btw
€ 15,73 excl. btw
19.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-SC 9/125µm OS1/OS2 image

ACT LC-SC 9/125µm OS1/OS2

Duplex Fiber optic patchkabel single-mode 1 M


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 19,12 incl. btw
€ 15,80 excl. btw
19.12 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
66 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie