Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

ACT LC-LC 50/125µm OM4
Product Image 0
ACT LC-LC 50/125µm OM4
Duplex fiber optic patchkabel 2 M
De ACT 50/125µm OM4 Duplex glasvezelkabel met LC-connectoren is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze multimode glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

17,68 excl. btw
21,39 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


ACT LC-LC 50/125µm OM4

Eigenschappen ACT LC-LC 50/125µm OM4 patchkabel



Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Polishing:
Kleur:
Diameter:
Aantal vezels:
Mantel:
IL:
RL:

2 m
LC male (x2) - LC male (x2)
50/125µm OM4
Multimode
UPC
Erika Violet
2 mm
2
LSZH
<0,20 dB
45 dB

Product Details


Vezel

50/125µm OM4

Connectoren

LC - LC

Lengte

2 meter

Duplex of simplex

Duplex

Artikelnummer

RL9702

Merk

ACT

EAN

8716065274639

Kleur kabel

Roze

Diameter

2mm

Outdoor

Nee

Mantel

LSZH

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

ACT LC-LC 50/125µm OM4

17,68 excl. btw
21,39 incl. btw