• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezelkabels  

 
Onder glasvezelkabels vindt u zowel LC-LC als LC-SC bekabeling. Deze kabels zijn onmisbaar voor uw glasvezelaansluiting. Heeft u vragen over de kabels of connectoren? Neem contact op met één van onze productspecialisten op het onderstaande telefoonnummer.
 

Advies? Bel: 030 669 1222
77 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
DrayTek DAC kabel 10G SFP+ 3m image

DrayTek DAC kabel 10G SFP+ 3m

Direct Attached Cable

  • Snelheden tot 10 Gbps
  • Hot pluggable SFP+
  • Lengte: 3 meter 

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 37,51 incl. btw
€ 31,00 excl. btw
37.51 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
DrayTek DAC kabel 10G SFP+ 1m image

DrayTek DAC kabel 10G SFP+ 1m

Direct Attached Cable

  • Snelheden tot 10 Gbps
  • Hot pluggable SFP+
  • Lengte: 1 meter 

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 30,25 incl. btw
€ 25,00 excl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SFP+ Kabel 3 meter image

TP-Link SFP+ Kabel 3 meter

TXC432-CU3M

  • 2 SFP+ connectoren
  • Voor 10GB aansluitingen
  • Lengte: 3 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SFP+ Kabel 1 meter image

TP-Link SFP+ Kabel 1 meter

TXC432-CU1M

  • 2 SFP+ connectoren
  • Voor 10GB aansluitingen
  • Lengte: 1 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 3 M met extractor


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 25,41 incl. btw
€ 21,00 excl. btw
25.41 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 5 M


Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 19,61 incl. btw
€ 16,21 excl. btw
19.61 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 0,5 M


Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 13,48 incl. btw
€ 11,14 excl. btw
13.48 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module Open Platform image

SFP Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module Open Platform image

SFP Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar SFP+ image

MikroTik SFP+ naar SFP+

stack kabel (3 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Koppel twee SFP/SFP+ apparaten
  • Lengte: 3 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar SFP+ stack image

MikroTik SFP+ naar SFP+ stack

kabel (1 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Koppel twee SFP/SFP+ apparaten
  • Lengte: 1 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 38,72 incl. btw
€ 32,00 excl. btw
38.72 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
77 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie