• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezel


Advies? Bel: 030 669 1222
118 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 1x LC (2-pack)

  • Singlemode 10G SFP+, 1x LC
  • Golflengte 1310nm, afstand 10 km
  • Set van 2 stuks

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 215,38 incl. btw
€ 178,00  excl. btw 215.38 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)

  • Singlemode 10G SFP+, 2x LC
  • Golflengte 1310nm, afstand 10 km
  • Set van 20 stuks (2x10)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.028,50 incl. btw
€ 850,00  excl. btw 1028.5 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

  • Singlemode 10G SFP+, 2x LC
  • Golflengte 1310nm, afstand 10 km
  • Set van 2 stuks

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 113,74 incl. btw
€ 94,00  excl. btw 113.74 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module  image

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (20-pack)

  • Multimode 1G SFP, 2x LC
  • Golflengte 850nm, afstand 550m
  • Set van 20 stuks (2x10)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 200,86 incl. btw
€ 166,00  excl. btw 200.86 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module  image

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

  • Multimode 1G SFP, 2x LC
  • Golflengte 850nm, afstand 550m
  • Set van 2 stuks

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23  excl. btw 39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-10-G-20 SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-MM-10-G-20 SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)

  • Multimode 10G SFP+, 2x LC
  • Golflengte 850nm, afstand 300m
  • Set van 20 stuks (2x10)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 456,17 incl. btw
€ 377,00  excl. btw 456.17 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

  • Multimode 10G SFP+, 2x LC
  • Golflengte 850nm, afstand 300m
  • Set van 2 stuks

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00  excl. btw 59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC220L image

TP-Link MC220L

Gigabit Ethernet Media Converter

  • 1000Base-SX/LX/LH naar 1000Base-T
  • Voor single mode en multimode (LC)
  • Past in mediaconverterrack

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 34,94 incl. btw
€ 28,88  excl. btw 34.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 0,5 M


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 18,17 incl. btw
€ 15,02  excl. btw 18.17 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
118 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie