Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommaGoRoutershop
Product image

Ubiquiti UniFi USW-16-POE Gen2

16-poorts L2 Managed Gigabit PoE+ Switch

273,77excl. btw

331,26incl. btw

Ubiquiti UniFi USW-16-POE Gen2
16-poorts L2 Managed Gigabit PoE+ Switch

273,77 excl. btw

331,26 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen.

Klanten beoordelen Routershop met een  4.71/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti UniFi USW-16-POE Gen2 is een configureerbare Gigabit Layer 2 switch die u eenvoudig beheert via de UniFi Controller software en UniFi app. De fanless switch biedt 2 Gigabit SFP-poorten voor uplinking over glasvezel en 16 Gigabit LAN-poorten, waarvan de helft met auto-sensing 802.3at PoE+

Eigenschappen Ubiquiti USW-16-POE Gen2:

Managed switch, beheer via UniFi Network Controller
2x SFP-poort, 1Gbps uplinking
16x Gigabit RJ45-poort; 8x auto-sensing 802.3af/at PoE+
Totale PoE budget: 42W (max. 32W per poort)
Switching capaciteit: 36 Gbps
1.3" LCM touchscreen
Layer 2 functies
Afmetingen: 442.4 x 200 x 43.7 mm
Rackmountable (in SOHO rack), inclusief montagekit

16-poorts Gigabit PoE+ switch

De Ubiquiti USW-16-POE Gen2 switch levert aangesloten netwerkapparatuur via 8 van de 16 LAN-poorten niet alleen een dataverbinding, maar ook 802.3at PoE+ voeding. Sluit bijvoorbeeld access points, IP-camera’s en VoIP-telefoons aan op de managed 16-poorts switch en voorzie deze apparaten tegelijkertijd van voeding en data. Naast Ethernetpoorten beschikt de fanless switch over 2 SFP-poorten voor 1Gbps uplinking en een 1.3" LCM touchscreen voor statusupdates. Met zijn compacte formaat is de switch in een SOHO rack te plaatsen.

Ubiquiti UniFi Network Controller en UniFi app

U configureert en beheert de switch eenvoudig via de UniFi Network Controller software op uw pc of via de mobiele UniFi app. De USW-16-POE Gen2 biedt geavanceerde Layer 2 switching functies, waardoor u onder andere elke poort afzonderlijk kunt instellen (switching, mirroring of aggregate). Via de software is het ook mogelijk om toegang te krijgen tot uw andere switches binnen het netwerk, zodat u deze gemakkelijk op één centraal punt beheert. Alle apparaten worden binnen de grafisch interface overzichtelijk weergegeven en u kunt software updates uitvoeren of configuraties aanpassen. Voor de UniFi Controller software en de UniFi app hoeft u niets te betalen en zijn geen licenties benodigd.

Inhoud verpakking

  • Ubiquiti UniFi Switch USW-16-POE Gen2
  • Rackmount beugels en montagekit
  • Voedingskabel
  • Handleiding

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer USW-16-POE
EAN 817882028547
Aantal switches 1-pack
Aantal poorten 16 poorten
PoE ondersteuning PoE+ 802.3at
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten 2 x SFP
2.5GE ondersteuning Nee
5GE ondersteuning Nee
10GE ondersteuning Nee
Fanless Ja
Controller based Ja, UniFi compatible
Stackable Nee
Productserie n.v.t.
Contact

Vraag het één van onze experts!

Team Networking

030 669 1222
E-mail

Bundels

  • 4% Bundelkorting

    5xUbiquiti UniFi USW-16-POE Gen2

    Ubiquiti UniFi USW-16-POE Gen2 5-pack

    1.314,09excl. btw

    1.590,05incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


  • 2% Bundelkorting

    3xUbiquiti UniFi USW-16-POE Gen2

    Ubiquiti UniFi USW-16-POE Gen2 3-pack

    804,88excl. btw

    973,90incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


  • Bundel

    2xUbiquiti UniFi USW-16-POE Gen2

    Ubiquiti UniFi USW-16-POE Gen2 Duo Pack

    547,54excl. btw

    662,52incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


Alternatieven

  • Ubiquiti UniFi USW-24-POE Gen2

    24-poorts L2 Managed Gigabit PoE+ Switch

    366,59excl. btw

    443,57incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti UniFi USW-Pro-24 Switch

    24 Poorts L3 Managed Gigabit Switch

    2 Reviews

    369,01excl. btw

    446,50incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti UniFi USW-Pro-24-POE Gen2

    24-poorts L3 Managed PoE++ Switch

    583,69excl. btw

    706,26incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie

Accessoires

  • Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

    Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

    1 Reviews

    20,43excl. btw

    24,72incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module

    Singlemode 1G SFP 1x LC (2-pack)

    27,69excl. btw

    33,50incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti SFP Transceiver Module

    SFP naar RJ45 (UF-RJ45-1G)

    22,48excl. btw

    27,20incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen