SFP Module voor HP

SFP Module voor HP

Equivalent: HP Procurve J4858C


€ 68,99 incl. btw

€ 57,02  excl. btw

69 EUR
Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, zaterdag in huis

SFP Module voor HP

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP-module is speciaal gecodeerd voor HP en is het equivalent voor de HP Procurve J4858C. De SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 550 m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP Module voor HP


Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

HP Procurve J4858C
SFP
HP
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
550 m
-20 °C
85 °C
Ja


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0002
EAN: SF8008

Merk: KommaGo


Alternatieven

SFP Module voor HP

SFP Module voor HP

Equivalent: HP Procurve J4859C



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,00 incl. btw
€ 48,76 excl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie