SFP+ Module Multimode Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology


49,00 excl. btw

59,29 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP+ Module Multimode Open Platform

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP+ module is niet gecodeerd en zodoende geschikt voor o.a. Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link en Synology. De SFP+ module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 300 m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP+ Module voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

SFP+
Niet gecodeerd
Fiber
Multimode
LC duplex
10 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
300 m
0 °C
70 °C


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0046
EAN: SFP0046

Merk: KommaGo

Lees meer



Alternatieven

SFP+ Module Singlemode Open Platform

SFP+ Module Singlemode Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

85,00 excl. btw
102,85 incl. btw
SFP Module Multimode Open Platform

SFP Module Multimode Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

35,00 excl. btw
42,35 incl. btw
SFP Module Open Platform

SFP Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology



Dit product is niet meer leverbaar

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie