Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

TP-Link Omada TL-ER7212PC
Product Image 0
Product Image 1
Product Image 2
Product Image 3
TP-Link Omada TL-ER7212PC
Gigabit Multi-WAN VPN router met ingebouwde controller
Een losse router, PoE switch én Omada controller? Niet meer nodig! De TP-Link ER7212PC is een 3-in-1 gigabit VPN router, die de rol van al deze apparaten vervult. De fanless multi-WAN router biedt PoE+ en ondersteunt meerdere VPN-verbindingen. Te beheren via het Omada SDN cloudplatform of de app.

165,00 excl. btw
199,65 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Alternatieven

Veelgestelde vragen

Reviews

Accessoires


TP-Link Omada TL-ER7212PC

Eigenschappen TP-Link ER7212PC

3-in-1 Gigabit VPN router, PoE switch en Omada controller
Dual-Core 1.2 GHz CPU met 1GB DDR3 geheugen
Met 12 Gigabit poorten, waarvan maximaal 4 WAN (link back-up mogelijk)
2× Gigabit SFP WAN/LAN, 1× Gigabit RJ45 WAN, 1× Gigabit RJ45 WAN/LAN
8× Gigabit LAN, geschikt voor PoE+ (802.3at/af)
Maximaal PoE budget: 110 Watt
Beheer via Omada SDN cloud platform en app
Ondersteunt IPsec VPN (20x), OpenVPN (16x) en L2TP/PPTP VPN (16x)
Fanless en compact design voor desktop- en muurmontage

3-in-1 Gigabit VPN router

Houd het netwerk van jouw kleine kantoor, hotel, retailzaak of restaurant ordelijk en veilig met de TP-Link ER7212PC. Deze 3-in-1 gigabit VPN router biedt alle voordelen van een Omada gateway, PoE+ switch en hardware controller verpakt in één apparaat. Dat maakt je netwerktopologie een stuk overzichtelijker. De TP-Link ER7212PC ondersteunt maximaal 1 router (deze 3-in-1 router zelf), 2 switches en 10 EAP access points..

Multi-WAN router

Uitgerust met een dual-core 1,2GHz processor en 1GB geheugen levert de TP-Link ER7212PC krachtige prestaties. Qua WAN-verbindingen is de router zeer flexibel. Er zijn namelijk vier verschillende opties: een Gigabit RJ45 WAN-poort, een Gigabit RJ45 WAN/LAN-poort en twee Gigabit SFP WAN-LAN-poorten voor hoge snelheden over glasvezel. Als je wilt kun je de WAN-verbindingen instellen als primaire netwerkverbinding en back-up verbinding, zodat je altijd een stabiele verbinding hebt. Daarnaast biedt het device PoE+ met een maximaal budget van 110 Watt op de acht RJ45 LAN-poorten.


VLAN en beveiliging

Om diverse aanvallen te weren, is een solide firewall inbegrepen die IP-MAC Binding, Flood Defense en Packet Anomaly Defense ondersteunt. Daarnaast kan de toegang tot bepaalde websites ontzegd worden, wat de kans op een datalek verkleint. Het interne netwerk is onder te verdelen in verschillende VLAN's, wat handig is om bepaalde gevoelige data binnen de juiste afdeling te houden.

Fanless design

Maak je geen zorgen over eventueel geluid dat de router maakt. De TP-Link ER7212PC is namelijk fanless en heeft dus een stille werking. Plaats het device op een bureau of monteer het aan de muur. Dankzij zijn compacte afmeting (226 x 131 x 35 mm) neemt het weinig ruimte in beslag.

Beheer via Omada SDN Cloud portal

Het Omada SDN Cloud portal maakt het eenvoudig om de TP-Link ER7212PC te beheren op afstand. Via één overzichtelijk dashboard krijg je inzicht in de status van het netwerk en kun je o.a. instellingen wijzigen en problemen opsporen. Doordat het netwerk vanaf verschillende locaties via de cloud kan worden beheerd, bespaart dit een hoop tijd en kosten. Maak je gebruik van meerdere TP-Link switches, gateways en access points met Omada SDN ondersteuning? Dan kun je jouw complete netwerk via dit handige platform beheren.

Omada SDN is beschikbaar via uw webbrowser of via de Omada app voor iOS en Android.


Inhoud verpakking

  • TP-Link ER7212PC
  • Stroomadapter met voedingskabel
  • Snelstartgids

Product Details


1 - Aantal LAN poorten

6357.000000

WiFi Standaard

Geen WiFi

WAN poorten

4x WAN

Artikelnummer

TL-ER7212PC

Merk

TP-Link

EAN

4897098688717

4G ondersteuning

Nee

Aantal producten

1-pack

Firewall

Ja; basis

Met SFP module

No

PoE

Ja; 802.3at

QoS

No

SFP poorten

Ja; meerdere poorten

Snelheid 2,4 GHz

Geen 2;4 GHz WiFi

Snelheid 5 GHz

Geen 5 GHz WiFi

USB poorten

Geen

VLAN ondersteuning

No

VPN ondersteuning

Ja; PPTP; L2TP; IPsec; OpenVPN

VPN tunnels

20 VPN tunnels

loadbalancing

Yes

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen


13 stuks, maar als u meer Omada devices wilt adopteren dan kunt u de interne controller uitschakelen en een externe controller gebruiken (zoals de OC200 en OC300 controller).
Het ligt eraan welk VPN protocol u wilt gebruiken en of uw type client standaard ondersteuning heeft voor het gewenste VPN protocol. Zo wordt IPsec en L2TP vaak standaard ondersteunt, maar voor OpenVPN moet er een aparte app gebruikt worden. PPTP wordt steeds minder ondersteunt doordat dit als minder veilig wordt geacht.
De TL-ER7212PC wordt inderdaad door de ingebouwde controller weergegeven als een router of wordt vanuit een externe controller gezien als een router als u de ingebouwde controller uitschakelt. De fabrikant vermeld het switch gedeelte voornamelijk vanwege de ingebouwde PoE functie en omdat de ER7212PC meer poorten heeft dan de gemiddelde router (8x LAN, 1x LAN/WAN i.p.v. 4x LAN). Het instellen van een VLAN per poort is mogelijk en kan ingeregeld worden via Settings -> Wired Networks -> LAN -> VLAN.
Routers in het algemeen, bevat geen LACP/Link Aggregation optie.
Dit is echt een feature die we over het algemeen enkel terugvinden in/op switches.

Ik snap de vraagstelling, gezien de TL-ER7212PC een router, (PoE+) switch en controller in één betreft.
Echter - ook na navraag bij TP-Link - blijkt dat de TL-ER7212PC geen LACP functie bevat.
LACP moet je - bij TP-Link Omada - normaal gesproken instellen via het 'profile' in de Omada SDN omgeving/controller, echter ontbreekt het 'profile' in de user interface en daarmee vervalt de mogelijkheid om Link Aggregation in te stellen. 
 


Wees de eerste die een review schrijft!

Accessoires

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

SFP Multimode module

Multimode | LC-connector | Golflengte: 850nm
22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link Omada TL-SG2210P

TP-Link Omada TL-SG2210P

JetStream 8-poorts Gigabit Smart Switch met 8x PoE+ (61W)

​8x Gigabit LAN met PoE+, 2x SFP | ​PoE budget: 58 Watt | Fanless ontwerp
105,00 excl. btw
127,05 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

SFP Singlemode module

Singlemode | LC-connector | Golflengte: 1310nm
22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
FTP Slimline Kabel Cat6a 0,5 m

FTP Slimline Kabel Cat6a 0,5 m

grijs

Extra dunne netwerkkabel (3.8mm) | Afscherming U/FTP | ​​​Lengte: 0,5 meter
4,00 excl. btw
4,84 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
FTP Slimline Kabel Cat6a 1 m

FTP Slimline Kabel Cat6a 1 m

grijs

Extra dunne netwerkkabel (3.8mm) | Afscherming U/FTP | ​​​Lengte: 1 meter
4,50 excl. btw
5,45 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
FTP Slimline Kabel Cat6a 2 m

FTP Slimline Kabel Cat6a 2 m

grijs

Extra dunne netwerkkabel (3.8mm) | Afscherming U/FTP | ​Lengte: 2 meter
5,25 excl. btw
6,35 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
Glasvezel SC BiDi WAN SFP Module

Glasvezel SC BiDi WAN SFP Module

TX 1310 nm - RX 1550 nm

Singlemode | SC-connector | Golflengte: 1310nm
29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link Omada SDN EAP610 Slim

TP-Link Omada SDN EAP610 Slim

WiFi 6 indoor access point

WiFi-snelheid: 574 + 1200 Mbps | 1x Gigabit LAN | Te beheren via Omada SDN Cloud
72,64 excl. btw
87,89 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
5 Jaar CarePack TL-ER7212PC (1x)

5 Jaar CarePack TL-ER7212PC (1x)

Lange hardwaregarantie van 5 jaar | Professionele 8x5 support | Vervangend product bij defect
35,00 excl. btw
42,35 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link D-TP226 - Rackmount houder

TP-Link D-TP226 - Rackmount houder

voor TL-SG108-M2/TL-SX105/ER7206/ER7212PC

Geschikt voor 19'' serverkast | Geschikt voor de: TL-SG108-M2, TL-SX105, ER7206 en ER7212PC | Afmetingen: 226 x 131 x 35 mm
45,10 excl. btw
54,57 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

TP-Link Omada TL-ER7212PC

165,00 excl. btw
199,65 incl. btw