Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

HPE MPO naar 4x LC kabel
Product Image 0
HPE MPO naar 4x LC kabel
5 meter
Met deze HPE MPO naar 4x LC-kabel (K2Q46A) kunt u een QSFP-module verbinden met 4 SFP+ modules. De kabel heeft een lengte van 5 meter.

659,00 excl. btw
797,39 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


HPE MPO naar 4x LC kabel

Product Details


Artikelnummer

K2Q46A

Merk

Aruba Networks

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

HPE MPO naar 4x LC kabel

659,00 excl. btw
797,39 incl. btw