Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Aruba 100G QSFP28 Transceiver
Product Image 0
Aruba 100G QSFP28 Transceiver
LC LR4, 2-strand, singlemode, 1310nm
De Aruba 100G QSFP28 Transceiver is een originele Aruba multimode QSFP28-module met LC duplex-connector en een golflengte van 1310nm. De QSFP28-module ondersteunt snelheden tot wel 100 Gbps over een afstand van maximaal 10km.

449,00 excl. btw
543,29 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


Aruba 100G QSFP28 Transceiver

Eigenschappen 100G QSFP28 LC

Originele Aruba QSFP28-module
Hot swappable
Snelheid: 100 Gbps
Fibertype: singlemode
Connectortype: LC duplex
TX-waarde: 1310nm
RX-waarde: 1310nm
Maximale afstand: 10km
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Product Details


Singlemode of multimode

Singlemode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Nee

Artikelnummer

JL310A

Merk

Aruba Networks

SFP-type

QSFP28

Overdrachtssnelheid

100 Gigabit (100000 Mbps)

Maximale afstand

10000 meter

TX-waarde

1310nm

RX-waarde

1310nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

Aruba 100G QSFP28 Transceiver

449,00 excl. btw
543,29 incl. btw