Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Product Image 0
Product Image 1
ACT LC-LC 50/125µm OM3
Installatie glasvezelkabel met trekkous 50 M
De 50/125µm OM3 tight buffer glasvezelkabel heeft een 8-voudige LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40Gb Ethernet en 100Gb Ethernet transceivers. Speciaal geschikt voor indoor en outdoor installaties waar langere glasvezelkabels benodigd zijn.

213,99 excl. btw
258,93 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


ACT LC-LC 50/125µm OM3


Technische specificaties: 8x LC - 8x LC 50/125µm OM3 tight buffer kabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

50 m
8x LC - 8x LC
50/125µm OM3
Duplex
Aqua
6 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,20 dB
45 dB

Product Details


Vezel

50/125µm OM3

Connectoren

8x LC - 8x LC

Lengte

50 meter

Duplex of simplex

Duplex

Artikelnummer

RL4205

Merk

ACT

EAN

8716065375770

Type Kabel

Installatiekabel

Kleur kabel

Aqua

Diameter

6mm

Outdoor

Ja

Mantel

LSZH

Diameter wartel

15.8 mm

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

ACT LC-LC 50/125µm OM3

213,99 excl. btw
258,93 incl. btw