Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Product Image 0
ACT LC-LC 50/125µm OM3

Niet meer leverbaar

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 5 M
De 50/125µm OM3 Duplex uniboot glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

Informeer mij wanneer dit product op voorraad is

    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


ACT LC-LC 50/125µm OM3


Technische specificaties:LC-LC 50/125µm OM3 Duplex uniboot fiber patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

5 m
LC duplex - LC duplex
50/125µm OM3
Duplex
Aqua
3 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,15 dB
>40 dB

Product Details


Vezel

50/125µm OM3

Connectoren

LC - LC

Lengte

5 meter

Duplex of simplex

Duplex

Artikelnummer

RL6105

Merk

ACT

EAN

8716065340402

Kleur kabel

Aqua

Diameter

3mm

Outdoor

Nee

Mantel

LSZH

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!