Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

DrayTek Vigor 2962

Dual WAN Gigabit VPN Router

439,00excl. btw

531,19incl. btw

DrayTek Vigor 2962
Dual WAN Gigabit VPN Router

439,00 excl. btw

531,19 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, donderdag in huis

PoE Output

Ja, 802.3at Nee

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De DrayTek Vigor 2962 is een krachtige VPN router met 4 Gigabitpoorten (2x WAN/LAN), een 2,5 Gigabitpoort en een SFP-poort. Dankzij multi-WAN met failover en loadbalancing creëert u een extra betrouwbare verbinding. Daarnaast ondersteunt deze router 200 gelijktijdige VPN tunnels voor thuiswerkers.

Eigenschappen Draytek Vigor 2962

Zeer stabiel en betrouwbaar
NAT-doorvoersnelheid tot 2,4 Gbps
4x Gigabit Ethernet (2x WAN/LAN)
1x 2,5 Gigabit Ethernet, 1x SFP
2x USB voor 4G-modem, printer of opslag
QoS, load balancing en failover
20 VLANs/subnetten
200 gelijktijdige VPN tunnels (tot 900 Mbps)
Ondersteunt OpenVPN
Centraal AP en switch management

Krachtige multi-WAN router

De Draytek Vigor 2962 is een krachtige multi-WAN router met uitgebreide verbindingsopties. De router beschikt over 4 Gigabit Ethernetpoorten (2x WAN/LAN), een 2,5 Gigabitpoort en een SFP-poort. Dankzij de multi-WAN mogelijkheid met load balancing en failover heeft u extra zekerheid doordat er altijd een back-up verbinding beschikbaar is. Met de 2,5 Gigabit-poort en SFP-poort kan ook een snelle uplink worden gecreëerd naar een switch of WiFi 6 access point.

Netwerk opdelen: VLAN

Gaat u de Draytek Vigor 2962 gebruiken in een kantoorgebouw waar meerdere bedrijven zijn gevestigd, dan kan het handig zijn om het netwerk op te delen in verschillende segementen/subnetwerken (VLANs). U kunt dan elk bedrijf een ander subnetwerk toewijzen of een gastennetwerk aanmaken dat gescheiden is van het bedrijfsnetwerk. Er zijn maximaal 20 VLANs te creëren met elk een eigen DHCP-server zodat het verkeer van elkaar gescheiden wordt.

High availability

De Vigor 2962 ondersteunt High Availability; dit betekent dat u nog meer zekerheid kunt creëren door twee Vigor 2962 routers in een netwerkomgeving te plaatsen. Hierbij wordt één router aangewezen als master unit en de andere router als slave unit. Mocht de master uitvallen, dan zal de andere Vigor 2962 (de slave) alle taken overnemen.

Uitstekende VPN peformance

Via VPN kan men vanuit huis veilig verbinding maken met het bedrijfsnetwerk. De Vigor 2962 biedt een hoge VPN performance met doorvoersnelheden tot 900 Mbps zodat medewerkers zonder problemen kunnen thuiswerken. De router ondersteunt maximaal 200 gelijktijdige VPN tunnels, waarbij het aantal actieve verbindingen geen invloed heeft op de prestaties van de Vigor 2962.

Ingebouwde firewall

Uw netwerk is uitstekend beveiligd dankzij de ingebouwde firewall die zowel in- als uitgaand verkeer controleert. Met Content Security Management kunt u bijvoorbeeld specifieke websites of bepaalde content blokkeren. Daarnaast past de Draytek Vigor 2962 onder andere Stateful Packet Inspectiion, NAT en Anti-spoofing toe om externe bedreigingen tegen te houden. Met Dos/DDos prevention worden ook DoS aanvallen tijdig onderschept.

Multifunctionele USB poorten

Op de Draytek Vigor 2962 zitten twee USB-poorten (1x USB 2.0 en 1x USB 3.0) die multifunctioneel inzetbaar zijn. Sluit een printer aan om deze te delen met alle gebruikers in het netwerk, of maak gebruik van een 3G of 4G USB modem voor mobiel internet. Ook het vergroten van de opslagruimte door middel van een USB-stick of USB hard drive behoort tot de mogelijkheden.

AP en switch management

Maakt u in uw netwerk ook gebruik van Draytek access points of switches, dan zijn deze vanuit dezelfde web interface te benaderen als de Draytek Vigor 2962. Via de AP management functie kunt u maximaal 50 Draytek access points tegelijkertijd centraal beheren. U kunt bijvoorbeeld zien of een access point online is, firmware ugrades uitvoeren of een WiFi-configuratie doorvoeren op alle aangesloten access points.

Voor switches geldt dat u maximaal 30 VigorSwitches vanuit de interface van de router kunt beheren. Controleer bijvoorbeeld welk VLAN of welk LAN-netwerk wordt aangeboden op een poort van een VigorSwitch. Deze functionaliteit is toepasbaar op alle VigorSwitches.

Inhoud verpakking

  • Draytek Vigor 2962
  • Stroomkabel en adapter
  • 19" rackmount kit
  • Installatiehandleiding

Specificaties

Merk DrayTek
Artikelnummer V2962
EAN 4710484742247
LAN poorten 4x LAN
WAN poorten 2x WAN
WiFi standaard Geen Wi-Fi
2,4 GHz snelheid Geen 2,4 GHz WiFi
5 GHz snelheid Geen 5 GHz WiFi
4G ondersteuning Ja via USB dongle
VPN ondersteuning Ja, PPTP, L2TP, IPsec, OpenVPN
VPN tunnels 200 VPN tunnels
USB poorten 2x USB
Firewall Ja, basis
Loadbalancing Ja
PoE Output Nee
QoS Ja
VLAN Ja
SFP poorten Ja, 1 poort
Met SFP module Nee
Aantal units 1-pack
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • DrayTek Vigor 2962F

    Dual WAN Gigabit VPN Glasvezel Router

    475,00excl. btw

    574,75incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • DrayTek Vigor 2962P

    Dual WAN Gigabit VPN Router met PoE

    519,00excl. btw

    627,99incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Accessoires

  • DrayTek Fiber Patchpakket

    Met o.a. patchkabel SC/UPC-SC/UPC en SC simplex adapter

    25,00excl. btw

    30,25incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • Draytek SC SFP BiDi

    RX 1490/1550 nm - TX 1310 nm

    1 Reviews

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • DrayTek Web Content Filter S

    1 jaar

    119,00excl. btw

    143,99incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

4.5

van de5

2 reviews

5 sterren1
4 sterren1
3 sterren0
2 sterren0
1 ster0

Dit product beoordelen?

Trusted Shops Review

12-08-2021

Product voldoet aan de eisen en verwachtingen

22-03-2021

Geweldige router, maar firmware nog niet perfect

Ik ben een groot fan van DrayTek-producten. Mijn jarenlange ervaring is dat het zeer betrouwbaar is, goede ondersteuning krijgt en veel mogelijkheden bevat. Deze Vigor 2962 die ik in november vorig jaar heb aangeschaft wordt gebruikt in een huishouden van vijf personen met veel thuiswerk, online lessen en gaming. Op de router heb ik via twee Draytek PoE-switches diverse apparatuur en vier Unifi WiFi Acess Points aangesloten. Ik heb een 500/500 kpn glasvezelaansluiting. De Vigor 2962 handelt dat allemaal met gemak af. Vooral dat ik op afstand via VPN mijn thuisnetwerk kan benaderen en o.a. mijn camerabeelden kan bekijken is ideaal. Het enige wat me tegenvalt is dat de firmware eigenlijk nog niet 'af' is. Televisie kijken via kpn IPTV lukt (nog) niet. Om de paar minuten loopt de tv-stream helemaal vast. Om verder te kunnen kijken moet ik dan van zender wisselen. Dit ligt aan het feit dat IGMP Snooping/Proxy en Hardware Acceleration nog niet zijn geïmplementeerd. Volgens DrayTek Support wordt dit in firmware 3.9.4 toegevoegd, maar intussen kan ik al maanden niet normaal tv kijken (uiteraard wel d.m.v. alternatieven) en wanneer firmware 3.9.4 beschikbaar is kunnen ze niet zeggen. Dat valt me eerlijk gezegd best wel tegen van zo'n topmodel router.
Vigor 2962_1616410892.jpg

Veelgestelde vragen