Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco SG550X-48P

48-poorts Gigabit PoE Stackable Switch

3.149,00excl. btw

3.810,29incl. btw

Cisco SG550X-48P
48-poorts Gigabit PoE Stackable Switch

3.149,00 excl. btw

3.810,29 incl. btw

Bel voor levertijd

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Cisco SG550X-48P is een managed switch met 48 Gigabit PoE+ poorten, 2 10 Gigabit combopoorten (RJ45/SFP+) en 2 SFP+ poorten. U kunt meerdere van deze switches stacken (stapelen) en als 1 unit configureren en beheren. U beheert de switch via een overzichtelijke webbased interface.

Eigenschappen Cisco SG550X-48P

Managed switch (layer 3)
48x Gigabit Ethernet met PoE+
2x 10 Gigabit combo (RJ45/SFP+) en 2x SFP+
Switching capaciteit: 128 Gbps
PoE budget: 382W
Stackable switch
Quality of Service ondersteuning
VLAN ondersteuning

48-poorts PoE switch

De Cisco SG550X-48P is de ideale switch om uw klein zakelijk netwerk uit te breiden met netwerkapparatuur. Dit model is uitgerust met 48 Gigabit Ethernet poorten, 2 10 Gigabit combopoorten (RJ45/SFP+) en 2 SFP+ poorten. De capaciteit bedraagt 128 Gbps. De switch beschikt tevens over 48 Power over Ethernet Plus (PoE+) poorten die het mogelijk maken om al uw netwerkapparatuur via een netwerkkabel van stroom te voorzien.

Managed switch

De Cisco SG550X-48P is een managed switch, wat betekent dat u volledige controle hebt over uw netwerk. De netwerkinstellingen kunnen worden aangepast middels een laagdrempelig webbased management. Omdat dit een zogenaamde 'layer 3' switch is, beschikt hij ook over routermogelijkheden. Wijs bijvoorbeeld verschillende werkgroepen aan binnen het netwerk, waarbij de router alleen het externe verkeer en de beveiliging oppakt terwijl de switches de interne routing voor hun rekening nemen.

Stackable switch

Bijzonder aan de Cisco SG550X-48P is dat deze 'true stacking' ondersteunt. Dit betekent dat hij met andere stackable switches als één unit te configureren en managen is. De switches die op deze manier stacked zijn, hebben één IP-adres. Zodoende kunt u de complexiteit van uw groeiende netwerk verminderen terwijl kosten worden bespaard dankzij gedeelde functionaliteiten zoals Quality of Service (QoS) en VLAN.

QoS en VLAN

Met de QoS-functie kunt u bepaalde data voorrang verlenen boven andere. Stel bijvoorbeeld in dat een VoIP-gesprek prioriteit krijgt boven het bezoeken van websites. Gesprekken met zakenpartners verlopen dan vloeiend, zonder dat medewerkers die bijvoorbeeld op Facebook zitten bandbreedte 'verspillen'. De Cisco SG550X-48P ondersteunt ook VLAN. Dit maakt het mogelijk om een apart gastennetwerk op te zetten met zijn eigen instellingen.

Inhoud verpakking

  • Cisco SG550X-48P
  • Voedingsadapter
  • Handleiding

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer SG550X-48P-K9-EU
EAN 882658808203
Aantal poorten 48 poorten
PoE ondersteuning PoE+ 802.3at
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten 2 x SFP
10GE ondersteuning Ja
Fanless Nee
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Accessoires

  • SFP+ Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco SFP-10G-SR

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP+ Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent van Cisco SFP-10G-LR

    69,00excl. btw

    83,49incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module RJ45 voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-T

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen