Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Cisco SFP-10G-SR SFP+ Module
Product Image 0
Cisco SFP-10G-SR SFP+ Module
Multimode, 850nm
De Cisco SFP-10G-SR is een originele Cisco multimode SFP+ module met duplex LC-connector en een golflengte van 850nm. De SFP-module is hot swappable en ondersteunt een maximale afstand van 400 meter.

575,00 excl. btw
695,75 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


Cisco SFP-10G-SR SFP+ Module

Eigenschappen Cisco SFP-10G-SR

Originele Cisco SFP+ module
Hot swappable
Snelheid: 10 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2 - duplex
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 400m
Minimale temperatuur: -5°C
Maximale temperatuur: 85°C

Product Details


Singlemode of multimode

Multimode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Nee

Artikelnummer

SFP-10G-SR=

Merk

Cisco

EAN

882658167003

SFP-type

SFP+

Overdrachtssnelheid

10 Gigabit (10000 Mbps)

Maximale afstand

400 meter

TX-waarde

850nm

RX-waarde

850nm

Min. temperatuur

-5°C

Max. temperatuur

85°C

Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!
Ondersteuning

Vraag het onze experts!

Cisco SFP-10G-SR SFP+ Module

575,00 excl. btw
695,75 incl. btw