Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco SG350X-24 24-poorts

Managed Gigabit Switch

589,00excl. btw

712,69incl. btw

Cisco SG350X-24 24-poorts
Managed Gigabit Switch

589,00 excl. btw

712,69 incl. btw

Bel voor levertijd Niet op voorraad in eigen magazijn. Onze leverancier geeft geen verwachte leverdatum af.
Neem contact met ons op voor meer informatie.

Klanten beoordelen Routershop met een  4.74/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Cisco SG350X-24 Gigabit Managed Switch met 24 Gigabit LAN en 2 SFP+ en 2 SFP+ combopoorten is een geavanceerde switch voor grotere bedrijfsnetwerken. De energiezuinige switch biedt een bandbreedtecapaciteit van 128 Gbps en beschikt o.a. over uitgebreide layer 3 beheerfuncties, VLAN en QoS.

Eigenschappen Cisco SG350X-24

Managed switch (layer 3)
24x Gigabit Ethernet
2x SFP+ en 2x SFP+ combo
Switching capaciteit: 128 Gbps
Stackable switch
Quality of Service ondersteuning
VLAN ondersteuning

24-poorts stackable switch

De Cisco SG350X-24 is de ideale switch om een kleinzakelijk netwerk uit te breiden. Het is een zogenaamde 'stackable switch', wat betekent dat u meerdere switches aan elkaar kunt koppelen en tegelijk kunt beheren als één switch. Dit maakt de Cisco SG350X-24 geschikt voor zwaardere toepassingen die veel bandbreedte vereisen. De switch is uitgerust met 24 Gigabit Ethernet poorten, 2 10 Gigabit combopoorten (RJ45/SFP+) en 2 SFP+ poorten en heeft een capaciteit van 128 Gbps.

Managed switch

De Cisco SG350X-24 is een managed switch, wat betekent dat u volledige controle heeft over uw netwerk. De netwerkinstellingen kunnen worden aangepast via een laagdrempelig webbased management platform. Omdat dit een layer 3 switch is, beschikt hij ook over routermogelijkheden. Wijs bijvoorbeeld verschillende werkgroepen aan binnen het netwerk, waarbij de router alleen het externe verkeer en de beveiliging oppakt terwijl de switches de interne routing voor hun rekening nemen.

QoS en VLAN

Met de QoS-functie kunt u bepaalde data voorrang verlenen boven andere. Stel bijvoorbeeld in dat een VoIP-gesprek prioriteit krijgt boven het bezoeken van websites. Gesprekken met zakenpartners verlopen dan vloeiend, zonder dat medewerkers die bijvoorbeeld op Facebook zitten bandbreedte 'verspillen'. De Cisco SG350X-24 ondersteunt ook VLAN zodat u virtuele scheidingen kunt aanmaken binnen het netwerk. Dit maakt het ook mogelijk om een apart gastennetwerk op te zetten met eigen instellingen.

Inhoud verpakking

  • Cisco SG350X-24
  • Voedingsadapter
  • Handleiding

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer SG350X-24-K9-EU
EAN 882658808104
Aantal poorten 24 poorten
PoE ondersteuning Geen PoE
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten Meer dan 2 x SFP
10GE ondersteuning Ja
Fanless Nee

Downloads

Cisco 350X-series Datasheet(750 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Cisco SG350X-24P 24-poorts

    Managed Gigabit PoE+ Switch

    999,00excl. btw

    1.208,79incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie
  • Cisco SG350X-24MP 24-poorts

    Managed Gigabit PoE+ Switch

    999,00excl. btw

    1.208,79incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie
  • Cisco SG350X-48 48-poorts

    Managed Gigabit Switch

    1 Reviews

    849,00excl. btw

    1.027,29incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie

Accessoires

  • SFP+ Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco SFP-10G-SR

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP+ Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent van Cisco SFP-10G-LR

    69,00excl. btw

    83,49incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module RJ45 voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-T

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Levertijd 4 tot 7 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen