Cisco SG250X-48

48-poorts Gigabit switch


729,00 excl. btw

882,09 incl. btw

Levertijd 4 tot 7 werkdagen


Cisco SG250X-48

De Cisco SG250X-48 Gigabit Managed Switch met 48x Gigabit LAN, 2x 10 Gigabit LAN en 2x SFP+ is een geavanceerde switch voor groeiende bedrijfsnetwerken. De 48-poorts Gigabit switch biedt een bandbreedtecapaciteit van 176 Gbps en beschikt o.a. over uitgebreide layer 3 beheerfuncties, VLAN en QoS.

Lees meer

Eigenschappen Cisco SG250X-48

Managed switch (layer 3)
48x Gigabit Ethernet
2x 10 Gigabit Ethernet en 2x SFP+
Switching capaciteit: 176 Gbps
Quality of Service ondersteuning
VLAN ondersteuning

48-poorts Gigabit switch

De Cisco SG250X-48 is de ideale switch om uw kleinzakelijk netwerk uit te breiden met netwerkapparatuur. Dit model is uitgerust met 48 Gigabit Ethernetpoorten, 2 10 Gigabit Ethernetpoorten en 2 SFP+ poorten. De switching capaciteit bedraagt 176 Gbps.

Managed switch

De Cisco SG250X-48 is een managed switch, wat betekent dat u volledige controle heeft over uw netwerk. De netwerkinstellingen kunnen worden aangepast via een overzichtelijke webbased interface. Omdat dit een zogenaamde 'layer 3' switch is, beschikt hij ook over routermogelijkheden. Wijs bijvoorbeeld verschillende werkgroepen aan binnen het netwerk, waarbij de router alleen het externe verkeer en de beveiliging oppakt terwijl de switches de interne routing voor hun rekening nemen.

QoS en VLAN

Met de QoS-functie kunt u bepaalde data voorrang verlenen boven andere. Stel bijvoorbeeld in dat een VoIP-gesprek prioriteit krijgt boven het bezoeken van websites. Gesprekken met zakenpartners verlopen dan vloeiend, zonder dat medewerkers die bijvoorbeeld op Facebook zitten bandbreedte 'verspillen'. De Cisco SG250X-48 ondersteunt ook VLAN. Dit maakt het mogelijk om een apart gastennetwerk op te zetten met zijn eigen instellingen.

Inhoud verpakking

  • Cisco SG250X-48
  • Voedingsadapter
  • Handleiding


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SG250X-48-K9-EU
EAN: 882658994388

Merk: Cisco

Lees meer



Accessoires

SFP+ Module Multimode voor Cisco

SFP+ Module Multimode voor Cisco

Equivalent van Cisco SFP-10G-SR


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

49,00 excl. btw
59,29 incl. btw
SFP+ Module Singlemode voor Cisco

SFP+ Module Singlemode voor Cisco

Equivalent van Cisco SFP-10G-LR


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
SFP Module RJ45 voor Cisco

SFP Module RJ45 voor Cisco

Equivalent van Cisco GLC-T


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

59,00 excl. btw
71,39 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie