Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommaGoRoutershop
Product image

ACT LC-LC 50/125µm OM4

Duplex fiber optic patchkabel 1 M

15,72excl. btw

19,02incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM4
Duplex fiber optic patchkabel 1 M

15,72 excl. btw

19,02 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.71/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM4 Duplex glasvezelkabel beschikt over LC-connectoren en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze multimode glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

Eigenschappen ACT LC-LC 50/125µm OM4 patchkabel



Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Polishing:
Kleur:
Diameter:
Aantal vezels:
Mantel:
IL:
RL:

1 m
LC male (x2) - LC male (x2)
50/125µm OM4
Multimode
UPC
Erika Violet
2 mm
2
LSZH
<0,20 dB
45 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL9701
EAN 8716065274615
Lengte 1 meter
Connectoren LC - LC
Vezel 50/125µm OM4
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Roze
Diameter 2mm
Outdoor Nee
Mantel LSZH

Downloads

ACT RL9700 Datasheet(298 KB)

Contact

Vraag het één van onze experts!

Team Networking

030 669 1222
E-mail

Bundels

  • 2% Bundelkorting

    2xACT LC-LC 50/125µm OM4

    TP-LINK TL-SM311LM duo pack

    30,81excl. btw

    37,28incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


Reviews

Veelgestelde vragen