Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

US CONEC 7104 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

139,49excl. btw

168,78incl. btw

US CONEC 7104 Fiber Cleaner
Glasvezel Reinigingspen

139,49 excl. btw

168,78 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Routershop met een  4.69/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Met deze glasvezel reinigingspen maakt u de glasvezelconnectoren van uw netwerkapparaten gemakkelijk schoon. Een unit is goed voor ruim 600 reinigingen.

Geschikt voor het reinigen van:
  • MTP en MPO connectoren
  • Connectoren in adapters en in kabelassemblages
  • Multimode (flat) en singlemode (8° angled) MT ferrules

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer EA1009
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen