Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

189,00excl. btw

228,69incl. btw

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules
Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

189,00 excl. btw

228,69 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.71/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 is een set van 20 singlemode 1G SFP modules met 1 LC connector. De UFiber SFP modules ondersteunen een golflengte van 1310/1550nm en kunnen een afstand van 3 km overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP poorten.

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UF-SM-1G-S-20
EAN 810354026041
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 1 - Simplex
Maximale afstand 3000 meter
TX-waarde 1550nm
RX-waarde 1550nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

    Multimode 1G SFP, 2x LC (20-pack)

    149,00excl. btw

    180,29incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • Ubiquiti UF-MM-10-G-20 SFP+ Module

    Multimode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)

    381,38excl. btw

    461,46incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module

    Singlemode 1G SFP 1x LC (2-pack)

    29,00excl. btw

    35,09incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen