Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+ Module

Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 1x LC (2-pack)


€ 215,38 incl. btw

€ 178,00  excl. btw

215.38 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+ Module

De Ubiquiti UF-SM-10G-S is een set van 2 singlemode 10G SFP+ WDM modules met 1 LC connector. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 1270/1330nm en kunnen een afstand van 10km overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP+ poorten.

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: UF-SM-10G-S

Merk: Ubiquiti


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie