Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommaGoRoutershop
Product image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module

Singlemode 1G SFP 1x LC (2-pack)

27,69excl. btw

33,50incl. btw

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module
Singlemode 1G SFP 1x LC (2-pack)

27,69 excl. btw

33,50 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.72/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti UF-SM-1G-S is een set van 2 singlemode 1G SFP modules met 1 LC connector. De UFiber SFP modules ondersteunen een golflengte van 1310/1550nm en kunnen een afstand van 3 km overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP poorten.

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UACC-OM-SM-1G-S-2
EAN 810010076984
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 1 - Simplex
Maximale afstand 3000 meter
TX-waarde 1550nm
RX-waarde 1550nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C
Contact

Vraag het één van onze experts!

Team Networking

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

    Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

    222,47excl. btw

    269,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen

Nee, zelfs met de BiDi SFP module gaat een Ubiquiti SFP module vaak niet werken als WAN bij de meeste Nederlandse providers om 2 redenen. De BiDi module voldoet niet aan de minimale eisen (zie vereiste per provider) en de meeste providers maken inmiddels gebruik van GPON of XGPON in plaats van AON. Heeft u GPON of XGPON dan dient u een (X)GPON 'kastje' te behouden zoals een ONT totdat (X)GPON modules verkrijgbaar zijn. Dit is momenteel (mei 2023) nog helaas niet het geval. Heeft u een oudere AON lijn dan kan een Draytek BiDi vaak wel een geschikte optie zijn, want die voldoet vaak wel aan de vereisten.
You need to know first if Delta uses AON, GPON or XGPSON before you can look at the available SFP modules. because most SFP modules are AON and most providers are using XGPSON which is not compatible. Could you check this and let us know?