Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module

Singlemode 1G SFP 1x LC (2-pack)


29,00 excl. btw

35,09 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module

De Ubiquiti UF-SM-1G-S is een set van 2 singlemode 1G SFP modules met 1 LC connector. De UFiber SFP modules ondersteunen een golflengte van 1310/1510nm en kunnen een afstand van 3 km overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP poorten.

Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Meld u aan als reseller voor extra korting op Ubiquiti producten
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug
Download
Handleidingen & bijlagen

Specificaties

Artikelnummer: UF-SM-1G-S
EAN: 810354025921

Merk: Ubiquiti

Lees meer



Alternatieven

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)



Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

173,50 excl. btw
209,94 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie