Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

TP-Link MC200CM

Transceiver/Media Converter

35,00excl. btw

42,35incl. btw

TP-Link MC200CM
Transceiver/Media Converter

35,00 excl. btw

42,35 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.72/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De TP-Link MC200CM is een mediaconverter die 1000BASE-SX glasvezel omzet naar 1000Base-T koper media en vice versa. U kunt de MC200CM gebruiken met multimode glasvezelkabels met SC-connectoren. Ondersteunt een golflengte van 850nm en afstanden tot 550 meter.

Specificaties

Merk TP-Link
Artikelnummer MC200CM
EAN 6935364030438
Snelheid SFP 1000 MB
Sneldheid LAN 10/100/1000
SFP gecodeerd Ja
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen