SFP module voor Zyxel

Equivalent: Zyxel SFP-LX-D


57,02 excl. btw

69,00 incl. btw

69.00 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP module voor Zyxel

Deze hoogkwalitatieve multimode/singlemode SFP-module is speciaal gecodeerd voor Zyxel en is het equivalent voor de Zyxel SFP-LX-D. De SFP module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP Module voor Zyxel


Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

Zyxel SFP-LX-D
SFP
Zyxel
Fiber
Multimode, singlemode
LC duplex
Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
0 °C
70 °C


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
KommaGo is Zyxel Ally Program Gold Partner
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0039

Merk: KommaGo

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie