SFP Module voor HP

Equivalent: HP X121 SR (J4858C/J4858D)


€ 66,55 incl. btw

€ 55,00 excl. btw

66.55 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP Module voor HP

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP-module is speciaal gecodeerd voor HP en is het equivalent voor de HP X121 SR (J4858C/J4858D). De SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 550 m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP Module voor HP


Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

HP X121 SR (J4858C/J4858D)
SFP
HP
Fiber
Multimode
LC
Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
550 m
0 °C
70 °C


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0035

Merk: KommaGo

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie