SFP Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-1G-SX


55,00 excl. btw

66,55 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, zaterdag in huis

SFP Module voor Dell

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP module is speciaal gecodeerd voor Dell en is het equivalent voor de Dell SFP-1G-SX. De Gigabit SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 550m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP Module voor Dell

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

Dell SFP-1G-SX
SFP
Dell
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
550 m
-40 °C
85 °C


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0084

Merk: KommaGo

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie