SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-SR


79,00 excl. btw

95,59 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP+ Module voor Dell

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP module is speciaal gecodeerd voor Cisco en is het equivalent voor de Cisco SFP-10G-SR. De 10 Gigabit SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 400m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP+ Module voor Dell

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

Dell SFP-10G-SR
SFP+
Dell
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
10 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
400 m
-40 °C
85 °C


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0086

Merk: KommaGo

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie