Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

SFP Module Singlemode voor Cisco

Equivalent van Cisco GLC-LH-SMD

39,00excl. btw

47,19incl. btw

SFP Module Singlemode voor Cisco
Equivalent van Cisco GLC-LH-SMD

39,00 excl. btw

47,19 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Routershop met een  4.72/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze singlemode SFP-module is gecodeerd voor de Cisco GLC-LH-SMD en Cisco SFP-GE-L. De Gigabit SFP-module met LC duplex connector werkt op een golflengte van 1310nm en levert een stabiele verbinding over maximale afstand van 10.000 meter.

Eigenschappen SFP Module Singlemode voor Cisco

Equivalent van Cisco GLC-LH-SMD en SFP-GE-L
Hot swappable
Snelheid: 1 Gbps
Fibertype: singlemode
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2 - duplex
TX-waarde: 1310nm
RX-waarde: 1310nm
Maximale afstand: 10.000m
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer KMG-SFP01-CI-SMLC
Equivalent Ja
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • SFP Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-SX-MMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP+ Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco SFP-10G-SR

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP+ Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent van Cisco SFP-10G-LR

    69,00excl. btw

    83,49incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen