SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-S


55,00 excl. btw

66,55 incl. btw

66.55 EUR
Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

SFP Module voor Cisco

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP module is speciaal gecodeerd voor Cisco en is het equivalent voor de Cisco SFP-GE-S. De Gigabit SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 550 m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP Module voor Cisco

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Cisco SFP-GE-S
SFP
Cisco
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
550 m
-20 °C
85 °C
Ja


Geschikt voor:

  • Cisco ASR 900, ASR1000, ASR9000, IE-3001, 3560G series
  • Cisco Catalyst 3560X, 3750, 3800, 4500, 6500, 7600 series
  • Cisco Catalyst C870-XL, SG5200-50P


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0011
EAN: SFP0011

Merk: KommaGo

Lees meer



Alternatieven

SFP Module voor Cisco

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L



Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
SFP+ Module voor Cisco

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie