Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

SFP Module Singlemode voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L

49,00excl. btw

59,29incl. btw

SFP Module Singlemode voor Cisco
Equivalent: Cisco SFP-GE-L

49,00 excl. btw

59,29 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.68/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP module is speciaal gecodeerd voor Cisco en is het equivalent voor de Cisco SFP-GE-L. De Gigabit SFP module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

Eigenschappen SFP Module voor Cisco

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Cisco SFP-GE-L
SFP
Cisco
Fiber
Singlemode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
-40 °C
85 °C
Nee

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0010
EAN SFP0010
Equivalent Ja
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur -40°C
Max. temperatuur 85°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • SFP+ Module Multimode voor Cisco

    Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie
  • SFP Module Multimode voor Cisco

    Equivalent: Cisco SFP-GE-S

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen