SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR


99,00 excl. btw

119,79 incl. btw

119.79 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP+ Module voor Cisco

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP+ module is speciaal gecodeerd voor Cisco en is het equivalent voor de Cisco SFP-10G-SR. De Gigabit SFP+ module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 300 m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP+ Module voor Cisco

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Cisco SFP-10G-SR
SFP+
Cisco
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
10 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
300 m
0 °C
70 °C
Ja


Geschikt voor Cisco ASR, 1800, 1900, Nexus 7000 series
Geschikt voor Cisco Catalyst 2960-X, 3500, 3800, 4500, 6800 series

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0009

Merk: KommaGo

Lees meer



Alternatieven

SFP Module voor Cisco

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-S



Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw
SFP Module voor Cisco

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-GE-L



Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

55,00 excl. btw
66,55 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie