Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

Aruba 100G QSFP28 Transceiver
Product Image 0
Aruba 100G QSFP28 Transceiver
MPO SR4, 12-fiber, multimode, 850nm
De Aruba 100G QSFP28 Transceiver is een originele Aruba multimode QSFP28-module met MPO-connector en een golflengte van 850nm. De QSFP-module ondersteunt snelheden tot wel 100 Gbps over een afstand van maximaal 70 tot 100 meter.

2.239,00 excl. btw
2.709,19 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


Aruba 100G QSFP28 Transceiver

Eigenschappen 100G QSFP28 MPO SR4

Originele Aruba QSFP28-module
Hot swappable
Snelheid: 100 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: MTP/MPO
Aantal vezels: 12
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 100m (OM4) / 70m (OM3)
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Product Details


Singlemode of multimode

Multimode

Connectortype

MTP (MPO)

Aantal vezels

12

Equivalent

Nee

Artikelnummer

JL309A

Merk

Aruba Networks

SFP-type

QSFP28

Overdrachtssnelheid

100 Gigabit (100000 Mbps)

Maximale afstand

100 meter

TX-waarde

850nm

RX-waarde

850nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

Aruba 100G QSFP28 Transceiver

2.239,00 excl. btw
2.709,19 incl. btw