OEM Fiber optic ST

OEM Fiber optic ST

Simplex Adapter


€ 11,50 incl. btw

€ 9,50  excl. btw

11.5 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

OEM Fiber optic ST

De OEM Fiber optic ST simplex adapter is geschikt voor single mode en multimode glasvezelverbindingen.

Lees meer


Technische specificaties:OEM Fiber optic ST simplex adapter

Connectoren:
Kleur:
Materiaal:
IL:

ST - ST
Blauw
Keramisch
0,1 dB


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: EA1001

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie