Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Fiber optic adapter SC duplex

Multimode OM2

10,00excl. btw

12,10incl. btw

Fiber optic adapter SC duplex
Multimode OM2

10,00 excl. btw

12,10 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Routershop met een  4.74/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze OEM Fiber optic SC duplex adapter is alleen geschikt voor multimode glasvezelverbindingen.


Technische specificaties:Fiber optic adapter SC duplex Multimode OM2

Connectoren:
Connector A:
Connector B:
IL:
Kleur:
Materiaal:

SC - SC
SC duplex
SC duplex
0,1 dB
Grijs
Keramisch

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer EA1006
EAN 8716065313000
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen