OEM Fiber optic LC duplex adapter

OEM Fiber optic LC duplex adapter

Single mode OS2


€ 14,01 incl. btw

€ 11,58  excl. btw

14.01 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

OEM Fiber optic LC duplex adapter

De OEM Fiber optic LC duplex adapter OS2 is geschikt voor single mode OS2 (9/125 µm)

Lees meer


Technische specificaties:OEM Fiber optic LC duplex adapter Single mode OS2

Connectoren:
Connector A:
Connector B:
IL:
RL:
Kleur:
Materiaal:

LC-APC/LC-APC
LC-APC
LC-APC
< 0,2 dB @ 1310 nm dB
> 65 dB @ 1310 nm dB
Groen
Keramisch


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: EA9007

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie